MENU
klinika
Kategoria e Parë, Java 20

Vllaznia thuajse në Superiore, përmbys Bylis

Mori ftesë nga Bushi

Greqia na rrëmben edhe një tjetër talent

Greqia po rrëmben një e nga një talentët kuqezi kohët e fundit. Pas Durmishajt dhe...

Ish-kapiteni kuqezi

Trajner i Kombëtares? Përgjigjet Cana…

Ish-kapiteni rekordmen i kombëtares sonë kuqezi, Lorik Cana, është një bashkëbisedues i mirë për për...

Sulmuesi kosovar

Muriqi shënon golin e 11-të në Turqi

Sulmuesi kosovar Vedat Muriqi vijon të shënojë në kampionatin turk. Ai ka realizuar edhe këtë...

NBA

Lakers humb pa James, Harden “përbindësh”

Los Angelos Lakers dështon sërish, teksa sot u mund 111-97 nga Detroit. Takimi u dominua...

Formula 1

Lewis Hamilton niset i pari në Australi

Ashtu si një ditë më parë në provat e lira, nuk ka pasur surpriza në...

Champions League

Lionel Messi, makthi i skuadrave angleze

Sot në mesditë goglat e shortit vunë përballë Manchester United përballë Barcelonës, një nga duelet...

Revoltohen drejtuesit

Kriza e Interit/ Spalleti dhe Icardi ikin të parët

Eleminimi i hidhur nga Europa League dhe forma e dobët e Interit kohët e fundit,...

Basketboll

Tirana siguron “play off”-in në Kamëz

Ndonëse nuk e ka shkëlqimin e viteve të fundit, Tirana ka arritur të sigurojë “play...

Ish-kapiteni kuqezi

Agolli lë Azerbajxhanin, ikën në Amerikë

Pas gati një dekade në Azerbajxhan me skuadrën e Qarabag, ish-kapiteni I Kombëtares shqiptare, Ansi...

Peshëngritje

Shqipëria pretendon medalje në Evropian

Pas luhatjeve të mëdha kohët e fundit në peshëngritjen shqiptare, ka ardhur koha që kuqezinjtë...

Listat e kombëtareve

CR7 rikthehet te Portugalia, befason Low

Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos ka publikuar listën me 25 lojtarë që do të jenë...

REKLAMA