MENU
klinika
Moto GP

Rossi thumbon Yamaha-n: Po improvizoj!

Kombëtarja

Ismajli rihap debatin: Padrejtësi ndaj meje

Së bashku me Frederik Veselin, në konferencën për shtyp të sotme nga lojtarët e Kombëtares,...

Frederik Veseli

“Turqia nuk ka Messin apo Ronaldon”

Dy ditë para ndeshjes me Turqinë, e vlefshme për eliminatoret e Euro2020, Kombëtarja ka pasur...

Lojtarët e ekipit Shpresa

Vrioni dhe Imeri: Për fitore në çdo ndeshje

Giacomo Vrioni dhe Omar Imeri, dy lojtarët e kombëtares U-21, kanë dalë ditën e sotme...

Kombëtarja

Sadiku lë në mes stërvitjen, sulmi në dilemë

Kombëtares shqiptare i shtohet edhe një shqetësim tjetër serioz. Problemit të Balajt që në ditën...

Mbrojtësi shqiptar

Media italiane: Hysaj ikën për 35 mln euro

Elseid Hysaj mbetet sërish në merkato. Tani edhe më shumë, për arsye se ai nuk...

Ish-ylli i futbollit anglez

Telashe për Beckham, autorizon avokatin

Telashe për ish-yllin e futbollit anglez dhe atij botëror, David Beckham, i cili në karrierën...

Formula 1

Precedenti “Rosberg”, Hamilton ka frikë…

Kampioni në fuqi i Formula 1, Lewis Hamilton, duket se nuk ka frikë vetëm nga...

Ndeshja në Fushë-Krujë

Tirana kërkon përjashtimin e gjyqtarit Sokoli

Tirana ka dalë me një reagim zyrtar për ndeshjen kundër Kastriotit të luajtur në stadiumin...

Euro 2020

Shqipëri-Turqi, ja kush e gjykon ndeshjen

Kombtarja shqiptare do të ndeshet me Turqinë ditën e premte në “Loro Boriçi” në Shkodër....

Largimi nga Shkodra

Lika drejt SHBA, Vllaznia pranon dorëheqjen

Pas shkarkimit të Armando Cungut nga Kukësit, sot ka pasur një tjetër largim nga trajnerët...

Kombëtarja

Memushaj: Nuk ka justifikime tani e tutje

Në Durrës, ku po stërvitet kombëtarja, ka dalë në konferencë shtypi edhe “veterani” Ledian Memushaj....

REKLAMA