MENU
klinika
Williams për antidoping

“Jam nënë, por mbeta duke bërë teste”

Kategoria Superiore, Java 16

Kukësi mposht Skënderbeun me një penallti

Një gabim i portierit të Skënderbeut i ka kushtuar shumë ekipit korçar, pasi është mundur...

Flet menaxheri i kampionit

“Joshua do t’i shtypë Wilder dhe Furyn”

Dueli i peshës së rëndë mes Deontay Wilder dhe Tyson Fury ka mahnitur edhe rivalin...

Trajneri i Partizanit

Gega: Mirësjelljen mos e marrin për dobësi

Skënder Gega, trajneri i Partizanit, ka dalë sot para mediave në prag të takimit që...

Kampioni rus i MMA

Mesazh seksist, lumë kritikash për Khabib

Ndoshta nuk e ka menduar gjatë, por një fjali e tij i ka vënë kundër...

Rrëfehet Donis Avdijaj

“Stërvitje ku hanin lopët, por Kosova ia doli”

Në një intervistë për “Goal.com”, sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Donis Avdijaj, ka folur për...

NBA

Boston Celtics fiton me lehtësi, Rockets në krizë

Asnjë problem për Boston Celtics përballë New York Nicks në TD Garden të Bostonit. Vendësit...

Mbrojtësi shqiptar

Elseid Hysaj kalon në janar te PSG?

Elseid Hysaj mund të largohet nga Napoli që në janar. Situata është e paqartë rreth...

Video me 25 mln shikime

Sergio Ramos në versionin “Rambo”

Shumë mund të mos e pëlqejnë, sidomos tifozët e Liverpool apo të Barcelonës, por ai...

Flet Christian Panucci

“Duka i zgjuar, do të tentojmë Europianin”

Christian Panucci ka folur përsëri. Në një intervistë për “Tv Klan”, trajneri i Kombëtares shqiptare...

Shqiptari i Liverpool

Gol me 4 prekje, Shaqiri: Fitojmë titullin!

Mesfushori shqiptar i Liverpool-it, Xherdan Shaqiri, ka shkëlqyer mbrëmë në fitoren 3-1 kundër Burnley, triumf...

Ish-trajneri kuqezi në “ankand”

Media italiane: De Biasi, gati për Lazion

Gianni De Biasi është një nga emrat që shikohen me përparësi të madhe nga drejtuesit...

REKLAMA