MENU
klinika
Champions League

United përmbys Juven, Real me “5 yje” në Çeki

Champions League

Roma ia del në Moskë, Valencia bën detyrën

Atë që nuk e bën Real Madrid, e bën Roma. Tri fitore radhazi për kryeqytetasit...

Basketboll Femra

Derbi bardheblu fitohet nga SH.K.B Tirana

Një derbi brenda familjes bardheblu dhe jo derbi të kryeqytetit, sic jemi mësuar të shohim...

Kategoria Superiore, java 12

Flamurtari ndalet në Vlorë nga Luftëtari

Kur pritej që Flamurtari të përfitonte nga gabimet e rivalëve, pasi ndeshej në shtëpi, për...

Kategoria Superiore, java 12

Thyhet Skënderbeu, Partizani rimerr kreun

Java e 12-të e Kategorisë Superiore në futboll ka sjellë ndryshime në krye të renditjes,...

Formula 1

Raikkonen: Të dënohen pilotët “kamikazë”

Një pilot që garon nga viti 2001, kampion në vitin 2007, me 21 fitore në...

Pasndeshja Tirana-Kukësi

Policia procedon Tiranën, gjobë stjuartëve

Pas përfundimit të ndeshjes së mbrëmshme Tirana-Kukësi, e përfunduar në barazim 0-0, situata doli jashtë...

Botërori 2018

Nga Rusia: Ndalëm sulmin terrorist me dron

Kanë kaluar rreth 4 muaj nga përfundimi i Botërorit të futbollit në Rusi, por vetëm...

Lista e Kombëtares

Panucci i “rrëmben” edhe 2 lojtarë Kosovës

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, ka publikuar listën e lojtarëve, që do të ketë...

Legjenda e Atletikës

Dështoi te futbolli, Bolt kalon te regbi?

Kur të gjithë prisnin të shihnin në fushë si futbollist, Usain Bolt duket se ka...

Champions League

Juve-United, Ronaldo kërkon golin e parë…

Dita e djeshme ishte e mbushur me përballje gjigantësh në Champions League, ndërsa sot spikat...

NBA

Bucks bien përsëri, McCollum 40 pikë

Në “Moda Center” të Portland, të zotët e shtëpisë kanë fituar 118-103 ndaj Milëaukee Bucks....

REKLAMA