MENU
klinika
Deklarata

ARRSH njofton: Këto janë akset problematike

"Të ulen kreditet"

Shkodra bashkohet me Tiranën dhe Durrësin, studentët në bojkot

Studentët e Shkodrës nuk iu rikthyen auditoreve as këtë të hënë. Ata kërkojnë si pika...

Protesta

Studentët e Shkodrës shtojnë pikat, i dorëzojnë në Rektorat

Studentët e Universitetit të Shkodrës ‘Luigj Gurakuqi’, kanë shtuar edhe dy pika të tjera në...

Rinisin reshjet e borës

Situatë emergjente në Dibër, izolohen 30% e fshatrave

Reshjet e borës në qarkun e Dibrës kanë rinisur dhe si pasojë kanë bllokuar rreth...

Njoftimi i ARRSH

‘Këto janë akset më problematike në vend’

Lidhur me situatën e krijuar në vend për shkak të motit të keq me borë...

Dalja nga izolimi

Hapet rruga në Kukës/ Apeli i kryebashkiakut për qeverinë

Pas apelit të drejtuar nga banorët e Shishtavecit, bashkia e Kukësit dhe kompania kontraktore kanë...

Detajet

Helikopteri niset drejt Thethit për evakuimin e 8 mësuesve

Ministria e Mbrojtjes bën me dijë se një helikopter Cougar i Forcës Ajrore është nisur...

Moti i keq

ARRSH: Akset rrugore ku udhëtohet me zinxhirë

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacione mbi gjendjen e rrugëve pas motit të keq që...

Reshjet e dëborës

115 familje në Dibër 10 ditë të bllokuar, mungon energjia

Moti i keq me temperatura nën zero dhe reshje dëbore kanë ‘mbërthyer’ prej disa ditësh...

I bllokuar nga bora

Kukës, helikopteri sjell në Tiranë pacientin

Një 50-vjeçar i sëmurë ka mbetur i bllokuar këtë të premte në fshatin Tërshenë të...

Moti i keq

Bora në Shkodër, trotuarët si pista patinazhi

Trotuaret e Shkodrës rrezikojnë të kthehen në pista patinazhi, pasi në mbi 90 % të...

Moti i keq

ARRSH njofton akset ku do të ketë rënie ortekësh

Ndërkohë që moti i keq ka paralizuar lëvizjen dhe qarkullimin në zona të ndryshme të...