MENU
klinika

Liga e Kombeve

Ja ku i gjeni biletat e Shqipëri-Skoci

26.10.2018 - 16:28

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë sportdashësit se ka filluar edhe shitja e biletave fizike, krahas asaj online për dy ndeshjet e radhës së kombëtares sonë.

Më 17 nëntor, në ndeshjen e vlefshme për UEFA Nations League, ora 20:45, Shqipëri-Skoci, në stadiumin “Loro Borici”, Shkodër, dhe në datën 20 nëntor, ora 20:00, ku do të luhet përballja miqësore me Uellsin në stadiumin e Elbasanit.

Më poshtë do të njiheni me posterat shpjegues për pikat fizike dhe fushatën promocionale që FSHF ka përgatitur:

konica sportkonica sport mobile

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Përfitoni bluzë të Kombëtares

FSHF, ofertë për të ndjekur Skoci-Shqipëri