MENU
klinika

Detaje

Ç’po ndodh? Tjetër tërmet lëkund vendin sot

06.04.2019 - 08:44

Një tjetër tërmet ka lëkundur vendin mëngjesin e sotëm.

Sipas IGJEUM, lëkundjet janë ndjerë në Gjorm, 20 km në juglindje të Vlorës.

Sipas të dhënave, tërmeti ka pasur një magnitudë të vogël, 2.2 dhe nuk ka asnjë raportim për dëme.

Të dhënat e IGJEUM:

Data: 06/04/2019

Ora: 01:22:25

M=2.2

Place: Gjorm, 20 Km J-L Vlore

40.32° N, 19.63° E

Thellësia: 9 KM

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Brenda pak orësh disa tërmete

‘Shkundet’ juglindja e vendit


Apeli lë në fuqi vendimin e Gjykatës së Vlorës

Vrasja e Tauland Beqirajt, Hajnaj dënohet me 18 vite burg

Me shpejtësi ‘skëterrë’ deri në 230 km/orë

Gjobiten 2125 shoferë brenda 48 orëve!

Policia në ndjekje të personave të tjerë të përfshirë

Atentati ‘i dështuar’ në Berat, arrestohet një tjetër anëtar

"Do të jem përkrah PD-së..."

Dorëhiqet kryetari i Rithemelimit në Berat