MENU
klinika

Detaje

Ç’po ndodh? Tjetër tërmet lëkund vendin sot

06.04.2019 - 08:44

Një tjetër tërmet ka lëkundur vendin mëngjesin e sotëm.

Sipas IGJEUM, lëkundjet janë ndjerë në Gjorm, 20 km në juglindje të Vlorës.

Sipas të dhënave, tërmeti ka pasur një magnitudë të vogël, 2.2 dhe nuk ka asnjë raportim për dëme.

Të dhënat e IGJEUM:

Data: 06/04/2019

Ora: 01:22:25

M=2.2

Place: Gjorm, 20 Km J-L Vlore

40.32° N, 19.63° E

Thellësia: 9 KM

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Brenda pak orësh disa tërmete

‘Shkundet’ juglindja e vendit