MENU
klinika

Detajet

Gramsh/ Digjet makina e punonjësit të policisë

14.04.2019 - 09:03

Një makinë e një efektivi të policisë është djegur gjatë orevë të natës në Gramsh.

Automjeti tip ‘Benz’ me targë GR1700B është në pronësi të shtetasit me iniciale Y.T. punonjës pranë Komisariatit të Policisë.


Sipas burimeve, automjeti ka qenë i parkuar pranë banesës së efektivit në lagjen ‘Sporti’.

Ende nuk dihen shkaqet e djegies së automjetit.

kolana e librave

Mësohet se djegia makinës ka ndodhur gjatë mesnatës duke vështirësuar identifikimin e autorëve.

Megjithatë forcat e policisë si dhe ato të kriminalistikës të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të ngarjes.