MENU
klinika

Çmimi nga Variety

“Power of women” për Gigi Hadid

08.04.2019 - 12:10

Modelja e njohur Gigi Hadid është vlerësuar me çmimin Power of Women nga Variety .

23-vjeçarja është vlerësuar për punën e saj si bamirëse gjatë viteve të fundit si ambasadore e UNICEF-it. Duke shfrytëzuar famë e saj, Hadid ka promovuar në rrjetet sociale apo reklama të ndryshme mesazhe të shumta për një botë më të mirë.

Po, ne mund të bëjmë bamirësi. Ne mund ti ndihmojmata. Çdo donacion shpëton jetë dhe ndihmon njerëzit.

Janë qenie njerëzore po ashtu si ne. Bëhuni zë për dikë, mbështesni dikë, inkurajoni dikë, tregoni dikujt se si ata ju frymëzojnë”, ka qenë mesazhi i modeles Gigi Hadid .

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Taylor Swift mikesha më e mirë

Gigi Hadid: “Fama kushton…”

Familja u tall me pamjen e saj

Shpërthen Gigi Hadid ndaj komenteve negative