MENU

"Marijuanën futeni aty..."

Roza Lati shpërthen ndaj portaleve

18.04.2019 - 13:08

Disa ditë më parë moderatorja e njohur Roza Lati bëri bujë në media teksa u shfaq në emisionin e saj me reperen Baby G duke dredhur një cigare, e cila u përfol si marijuanë.

Ky veprim u kritikua në masë, ndërsa ditën e djeshme Autoriteti i Mediave Audiovizive i tërhoqi vëmendjen lidhur me këtë.

Ndërkohë, nuk ka vonuar shumë dhe ka reaguar vetë Roza. Përmes një postimi në Instastory, moderatorja u drejtohet ashpër portalve.

Hahahah vazhdoni e përmendni emrin tim për duhanin e dredhur. Marijuanën futeni aty ku fusni idetë tuaja gjeniale, ju palaçot e portalve“, ka shkruar ajo në reagimin e saj.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Rri gjithë natën më ruaj çfarë postoj..."

“Flet anglisht kur…”, Roza Lati i “përvishet” komentueses


Vetëm pak kohë pas lindjes së djalit

Aktori i njohur zbulon planet e dasmës

'Si mund ta jepni kështu lajmin e bukur?'

Bashkëshortja e Gaz Pajës flet për shtatzaninë

Fotografohet me vajzën e vogël

Blendi Fevziu kalon pushimet në Bahamas

Ka një dedikim të ëmbël për Rominën

Erik Lloshi publikon foton nga albumi i martesës

Ja cila është fusha që do t'i jap famë

Pas muzikës Bleona Qereti kërkon sukses tek…