MENU
klinika

Feston sot ditëlindjen

Sa vjeç mbush Fjolla Morina?

15.04.2019 - 10:34

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina feston ditëlindjen. Fjolla sot mbush plot 33 vjeç.

Urimet me rastin e ditëlindjes, këngëtarja filloi t’i pranojë që në orët e para të kësaj dite, si nga miqtë ashtu edhe nga kolegët e fansat.

Në llogarinë e saj në Instagram, Fjolla ka postuar një foto kur ishte shumë e vogël, foto së cilës i ishtoi edhe disa fjalë.

Po hap edhe nje vit tjeter ne jeten time. E bekuar por mbi te gjitha me koken lart sepse po le pas nje vit ku nuk kan munguar momente te lumtura, te hidheruara, gezime, deshtime e sfida.

Por te gjitha keto me kane bere ate qe une jam sot,nje femer e fort dhe me karakter. Shume mirenjohese per te gjithe ata njerez qe me kane qendruar prane ne dite te mira dhe ato te keqija.

Sot, unë vetëm dua ta falënderoj Zotin që më dha edhe një vit jetë. Shumë urime për mua. #33 kurrë nuk është dukur kaq mirë?”, ka shkruar ajo.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN