MENU
klinika

Aktive dhe atraktive përmes fotosh

Tayna thotë se është “Versioni femër i Don Zhuanit”

13.04.2019 - 14:26

Artistja rrep Tayna vazhdon të mbetet një nga personazhet më të përfolur në media dhe rrjetet sociale.

Ajo është aktive çdo ditë në llogarinë e saj personale në Instagram, duke publikuar për fansat fotografi të ndryshme.

Së fundmi, Tayna ka publikuar një fotografi mjaft atraktive në Instagram, duke vënë në pah linjat e saj.

kolana e librave

Ajo që bie në sy është mbishkrimi i fotografisë, në të cilin Tayna ka shkruar se është “versioni femër i Don Zhuanit”.

Termi “donzhuan” i referohet një burri ose djali të dhënë pas aventurave të dashurisë dhe pas qejfeve, që u vjen rrotull grave dhe që përpiqet t’u pëlqejë atyre, t’i mashtrojë e t’i shtjerë në dorë me çdo mënyrë.

Të gjithë po mendojnë sa i shkon përshtat ky rol Taynës.

Kënga e fundit nga Tayna mbetet “Kce”, e cila është pritur mirë nga fansat e saj e pas saj asnjë publikim tjetër

“Dua t’i them ‘më fal’, ‘të dua'”

Babai i Ergi Dinit përlotet në mes të emisionit

"Po kursej, dua të hap diçka timen"

Nevina Shtylla tregon rrogën dhe shpenzimet

Pak ditë pasi konfirmoi shtatzëninë

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë

Për kushërirën që u nda nga jeta!

Historia e dhimbshme pas këngës së Aurelës