MENU
klinika

Detajet

Breshëri plumbash shtëpisë së të riut në Vlorë, nisin hetimet

21.05.2019 - 10:46

Në drejtim të shtëpisë së një 26-vjeçari në Selenicë të Vlorës është qëlluar me armë zjarri gjatë orëve të vona të natës.

Sipas raportimit të policisë nga të shtënat nuk ka të lënduar, ndërsa Policia dhe grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e plotë të motiveve.

kolana e librave

Më datë 21.05.2019, rreth orës 01:00, në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë zjarri në pjesën e jashtme të murit të banesës së 26 vjeçarit Xh.M, në Selenicë.

Nga të shtënat nuk ka persona të lënduar.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po kryen veprimet e mëtejshme hetimore në lidhje me identifikimin dhe kapjen e autorit”-njofton policia.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Francezë e shqiptarë - njëqind vjet pas luftës

100 vite nga Lufta e I Botërore në Shqipëri

18 plumba për eliminimin e Alibejit

Atentati në Elbasan, autorët profesionistë