MENU
klinika

Çfarë i lidh

Diçka që nuk dinim për Bes Kallakun dhe Ronela Hajatin

06.05.2019 - 11:31

Ronela Hajati, këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku  nga publiku,  së fundmi në një dalje televizive ndikoi të zbulohej për publikun  një nga njohet e hershme gtë saj me aktorin e humorit.

Gjatë intervistës me Ronelën, moderatori i emisionit Bes Kallaku zbuloi lidhjen që nuk e dinim për ta.

Besi tregoi se ai dhe Ronela njihen prej 18 vitesh pavarësisht se nuk i kemi parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Unë jam dëshmitar i asaj çfarë i ati i Ronelës bënte për Ronelën sepse unë dhe Ronela kemi mbi 18 vjet që njihemi qysh në programin me talente të reja.

Unë isha në vit të tretë shkollë të mesme dhe Ronelën e sillte i ati dhe i qëndronte aty që nga fillimi i provave derisa mbaronin.

Me Ronelën njihemi që prej 18 vitesh“, ka treguar Besi duke nënvizuar përkushtimin e të atit të Ronelës për të bijën.