MENU
klinika

As Qipro dhe as Shqipëri

Eleni Foureira në mbështetje të Jonida Maliqit

17.05.2019 - 13:35

Këngëtarja shqiptare Eleni Foureira e cila jeton në Greqi dhe përfaqësoi vitin e kaluar Qipron në Eurovizion, ka treguar edhe njëherë që nuk harron se nga vjen.

Eleni, mbrëmjen e djeshme i ka dedikuar një postim këngëtares shqiptare Jonida Maliqi me këngën “Ktheju Tokës” duke shkruar “Shqipëri, zemër”.

Eleni nuk mbështeti as Greqinë dhe as Qipron por Shqipërinë duke i emocionuar sërish të gjithë.

kolana e librave

Jonida i është përgjigjur ëmbël gjithashtu me një postim ku shkruhej: “Të dua”.

Mbështetja e Elenit, e cila vitin e kaluar ndezi skenën me “Fuego” është shumë e madhe për Shqipërinë pasi siç dihet, ajo tashmë është një këngëtare e njohur ndërkombëtarisht.

Sarp aktori më i paguar në sezon

Aktorët turq dhe pagesat e majme për një serial

"Po na i vrasin vajzat për së gjalli!"

Marina Vjollca, pro dënimit me vdekje për përdhunuesit!

Altin Basha do largohet nga “Top Channel”?

Agron Llakaj do të marrë timonin e “Portokalli”?

Iris Luarasi kërkon referendum

“Të kastrohen pedofilët!”

Albumi i gjashtë në karrierën e saj

Lady Gaga prezanton ”Chromatica”