MENU
klinika

Parizienët 'kursehen' në merkato

Habit Leonardo/ PSG realizon dy goditje ‘low cost’

27.06.2019 - 21:15

Filozofia e Milanit për të mos shpenzuar shumë duket se është injektuar thellë te Leonardo.

Drejtori sportiv i PSG-së po punon pa shumë shpenzime dhe te kampionët e Francës.

Ai ka bërë dy goditje, pasi ka blerë nga Sevilla, Pablo Sarabian për 18 milionë euro, ndërsa do të marrë me kosto zero nga Manchester United, Ander Herreran.

konica sportkonica sport mobile

Të dy afrimet e fundit pritet të prezantohen pas korrikut, atëherë kur do të publikohen dhe fanellat e reja të francezëve.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN