MENU

Këngëtarja publikon foto

Ja si duket Loredana pa make up

14.06.2019 - 17:43

Reperja Loredana Zefi vazhdon të jetë shumë e komentuar në media.

Ajo bëri të ditur së fundmi se është në përgatitje të një projekti të ri muzikor, që do të vijë së shpejti dhe do të jetë në gjuhën gjermane.

Së fundmi, Loredana publikoi në InstaStory disa imazhe të reja, ku e shohim të shfaqet pa makijazh.

Ajo u ka treguar fansave pamjen e saj natyrale, duke bërë të ditur se si duket në një ditë të zakonshme.

Loredana përndryshe muajve të fundit ka qenë një prej emrave më të përfolur, kjo për faktin se ajo u përball me akuza të rënda nga një çift zviceran për zhvatje parash, kanosje dhe vënie në lajthitje.

Lidhur me këtë temë ajo ka nisur procedura gjyqësore, teksa ka angazhuar avokatin e njohur kosovar, Tomë Gashi.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Skandali vazhdon, e padit edhe avokati

U arrestua për mashtrim, reagimi i parë i Loredanës


Dalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur