MENU
klinika

Imazhe të vitit 1987...

E postoi foton vetë; ishte koha kur Blendi Fevziu kishte flokë

20.07.2019 - 15:57

Gazetari i njohur Blendi Fevziu është një nga figurat më ikonike të televizionit…

Jemi mësuar shpesh ta shohim atë në media si gazetar i emisionit të tij goxha të ndjekur dhe me një audiencë shpeshherë të pakrahasueshme.
Tani nuk do të flasim për këtë, por për një foto epike të tij të vetëpublikuar nga Blendi.

Blendi është mjaft aktiv dhe i ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat herë pas here fotografi të ndryshme nga jeta e tij.

Së fundmi, gazetari Fevziu ka publikuar për ndjekësit një fotografi të rrallë nga koha kur kishte flokë.

Në një imazh të vitit 1987, ai e ka krahasuar atë me një nga fotografitë e realizuar në ditët e sotme.

Ndryshimet që nga ajo kohë vërehen dukshëm, kjo pasi me kalimin e viteve Blendi tashmë jemi mësuar ta shohim edhe pa flokë. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN