MENU
klinika

3-vjetori i votimit

Reforma në Drejtësi/ Rama: Mjafton të shohësh e dëgjosh armiqtë e saj!

22.07.2019 - 13:26

Teksa sot shënohet 3 vjetori i votimit të ndryshimeve kushtetuese për Reformën në Drejtësi, kreu i qeverisë Edi Rama ka reaguar me një mësazh në llogarinë e tij në Tëitter.

Në këtë mesazh të shpërndarë Rama ka falenderuar miqtë dhe partnerët në atë tëë cilën e cilëson betejë për të ardhmen.

Postimi i Ramës:

kolana e librave

3 vjet nga votimi i ndryshimeve kushtetuese për Reformën në Drejtësi, mjafton të shohësh e të dëgjosh armiqtë e saj, për të kuptuar se sa e drejtë dhe jetike është ajo për Shqipërinë Europiane #KrenarpërPS dhe mirënjohës për miqtë e partnerët në këtë betejë për të ardhmen.