MENU
klinika

Befasia e merkatos

Zyrtare: PSG ‘rrëmben’ mesfushorin e Manchester United!

04.07.2019 - 20:34

Paris Saint-Germain ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit të Spanjës dhe Manchester United Ander Herrera.

29-vjeçari i dha fund aventurës pesëvjeçare në Old Trafford dhe largohet nga Anglia si një lojtar i lirë.

Herrera, i cili mbërriti tek United nga Athletic Bilbao, ka fituar FA Cup, EFL Cup dhe Europa League gjatë periudhës së tij në ishull.

Klubi anglez nuk rinovoi me të dhe si pasojë spanjolli ka zgjedhur të veshë fanellën e kampionëve të Francës.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Legjenda bardhezi rikthehet pas 1 sezoni

“U riktheva në shtëpi”/ Buffon zyrtarisht i Juves!

E zbulojnë mediat pranë Barçës

Coutinho pranë largimit, pranon ofertën e…