MENU
klinika

Parashikimi

Moti sot, çfarë parashikojnë sinoptikanët?

30.09.2019 - 08:25

Sipas Institutit të Gjeoshkencave dotën e sotme (e hënë, dt.30) nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Sot (e hënë, dt.30) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 17 / 26 °C

në vendet e ulëta: 16 / 28 °C

në vendet malore: 11 / 24 °C.

ERA

Sot (e hënë, dt.30) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.