MENU
klinika

Epo ngjajnë shumë

Bes Kallaku ka një sozi në mes të Moskës

01.10.2019 - 18:55

Nëse e keni vënë re, këto ditë janë gjetur sozitë e shumë personazheve të njohur të showbiz-it shqiptar dhe sot u gjet edhe identiku i Bes Kallakut.

Ishte aktorja Delinda Disha ajo që publikoi në Instagram një foto të një mashkulli me paruke, i cili duhet ta pranojmë se i ngjante Besit.

Siç duhet, djali në fjalë ishte nga Moska dhe Dalinda ka gjetur rastësisht një shkrim që përmban foton e tij.

kolana e librave

“I madhi Bes Kallaku tashmë imazh i parukeve në Moskë.”- shkruan aktorja me humor.

Këtë foto e ka ripostuar edhe Besi në profilin e tij, duke i vendosur një emoji që qesh me lot.

Si ju duket, ngjajnë?

"Po kursej, dua të hap diçka timen"

Nevina Shtylla tregon rrogën dhe shpenzimet

Pak ditë pasi konfirmoi shtatzëninë

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë

Për kushërirën që u nda nga jeta!

Historia e dhimbshme pas këngës së Aurelës

Manushi e detyron të heqë këpucët

Alesia Bami: “Jetoj me 40 mijë lekë”!