MENU
klinika

Lopez e Shakira ndezin finalen

Dy yjet e muzikës në finalen Super Bowl

24.01.2020 - 17:53

Na ndajnë 10 ditë nga finalja e Super Bowl (NFL, futbolli amerikan), ku do të përballen Kansas City Chiefs (AFC) dhe San Francisco 49ers (NFC). Një duel që kalon përmasat e një finaleje të zakonshme.

Jennifer López dhe Shakira do të jenë protagonistet e shfaqjes së lakmuar, e cila do të mbahet në Miami, më 2 shkurt të këtij viti. Këngëtarja kolumbiane ka postuar një video në llogarinë e saj në rrjetet sociale për të treguar performancën e saj të shumëpritur.

“10 ditë për Super Bowl. Intensifikimi i përgatitjeve tona!” Shakira ndau për të treguar se ajo mund të hedhë topin si Patrick Mahomes (Shefat) ose Jimmy Garoppolo (49ers).

Të njëjtën gjë ka bërë edhe partnerja e saj në këtë shfaqje, Jennifer Lopez: “Duke pritur sinjalin tim si … Vetëm 10 ditë deri në Super Bowl LIV! Numërimi mbrapsht kanisur… A jeni gati?”

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Sportistët që bënë historinë

Yjet e sportit përmes fotove epike 2010-2019

Çfarë i bëri bashkë divat e muzikës?

Jennifer Lopez dhe Shakira bashkë në një event