MENU
klinika

Protagoniste Serie A

Memet më të bukura të vitit që lamë pas

01.01.2020 - 17:12

Memet janë bërë një pjesë integrale e imagjinatës kolektive të komunikimit në mediat sociale, por edhe një mjet i menjëhershëm i transmetimit të një shakaje, këndvështrim i një intuite.

“Onefootball” ka zgjedhur 17 memet më të mira të vitit 2019 nga Serie A, për t’ju bërë të qeshni dhe të kujtoni vitin që sapo lamë pas.

 

View this post on Instagram

 

Il solito stupido video sui gatti ma è l’SSC Napoli

A post shared by Serie /A/ Memes (@serie.a.memes) on

 

View this post on Instagram

 

Esonerato #Ancelotti, #Gattuso al #Napoli | via #statutos

A post shared by Tackle Duro (@tackleduro_) on

 

View this post on Instagram

 

. . . . . . #seriea #serieamemes #delneri #calcio #calciomeme #memecalcio #football #footballmemes #alexgay

A post shared by Serie /A/ Memes (@serie.a.memes) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Football Niqqa Memes (@footballniqqamemes) on

 

View this post on Instagram

 

. . . . #meme #memes #seriea #serieamemes #football #footballmemes #calcio #calciomeme #memecalcio #realmadrid #bale #napoli

A post shared by Serie /A/ Memes (@serie.a.memes) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by serie a Dunderposting (@serieadunderposting) on

 

View this post on Instagram

 

Che ne pensate della prima canzone da solista di @tommasoparadiso ?

A post shared by Serie/A/Indie (@serieaindie_) on

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Jo vetëm të bukur, por edhe me peshë

Nga Ibra te CR7, 10 golat “perla” të dekadës


Dy ndeshjet që zhvillohen në qershor

Kombëtarja detyrim gjashtë pikët

Hap i madh për 'play-off'

NBA/ Clippers triumfojnë me Bulls

Aksidenti i rëndë e lë jashtë garës së Argjentinës

Marc Marquez e nis sezonin ters