MENU
klinika

Fotot

Zyrtarisht, Princ Harry, Meghan dhe Archie nisën jetën e re!

21.01.2020 - 11:45

Pas vendimit për t’u larguar nga familja mbretërore dhe heqjes së statusit të tyre mbretëror, Meghan Markle, Princ Harry dhe djali i tyre, Archie Harrison kanë nisur zyrtarisht jetën në Kanada.

Meghan është fotografuar në një ditë normale në Vancouver, me të birin dhe dy qentë e saj.

Paparacët e kanë fotografuar dukeshën duke shëtitur dhe dukej shumë e qetë dhe e përshtatur me vendin.

Gjithashtu, drejt Kanadasë ka udhëtuar edhe Harry, i cili ka përfunduar të gjitha angazhimet e tij në Mbretërinë e Bashkuar dhe i është bashkuar familjes së tij.