MENU
klinika

Masa për rinisjen e mësimit

Helmimi në Fier/ Polici procedon penalisht dy nxënës

05.03.2020 - 09:30

Ata janë proceduar, pasi dyshohet se kanë hedhur spraj në shkollën e mesme të qytetit. Tashmë dy nxënësit janë nën hetim për helmimin e ndodhur një ditë më parë.

Sprajti ishte përdorur nga nxënësit A.M. 15 vjeç dhe A.H. 15 vjeç Dy 15 vjeçarët përdorën spraj me lëndë gazi në ambientet e shkollës. Ndërkaq, mësohet se po ashtu janë marrë masa edhe për rinisjen e mësimit në gjimnazin ku ndodhi helmimi i nxënësve.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Një e mitur niset me urgjencë drejt Tiranës

Helmohen disa nxënës të një shkolle në Bulqizë

Probleme me frymëmarrjen në orën e mësimit

Mbi 15 gjimnazistë në Fier dërgohen me urgjencë në spital