MENU
klinika

Dhimbje të forta barku

Ndërron jetë 65 vjeçari në burgun e Peqinit

14.03.2020 - 11:58

Një i dënuar në burgun e Peqinit ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme. Riza Dani 65 vjeç kishte shfqur probleme shëndetësore dhe kishte dhimbje të forta barku.

kolana e librave

Pritet që përgjigjen për shkaqet e sajta të vdekjes së tij ta japë ekspertiza mjeko-ligjore.

Zbardhen detajet kush janë infermierët

Konfirmohen raste të reja me Covid-19 në Elbasan

Pozitiv edhe familjarët e reanimatorit

Elbasan/ Infektohen dy mjekë dhe një fëmijë 4 vjeçar

Preken nga Covid 4 infermierë dhe një pediatër

Spitali i Elbasanit kthehet në vatër infeksioni

COVID-19/ Dërgohen në Spitalin Infektiv

Mbyllet pavioni i aborteve dy mamitë pozitive me virus