MENU
klinika

Vatër e re në Fier

Gjashtë anëtarë të një familje pozitivë me COVID 19

08.04.2020 - 10:42

Gjashtë anëtarë të një familje në Çeligrad të Fierit janë testuar pozitiv për koronavirusin, mes tyre kryefamiljarët e moshuar dhe një fëmijë 10 vjeç.

Vetëm anëtari i shtatë i kësaj familje ka rezultuar negativ. Rastet e reja u konfirmuan dhe nga Ministria e Shëndetësisë.

kolana e librave

Po kryhet dezinfektimi i ambienteve të banesës dhe lagjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Vazhdojmë me papërgjegjshmërinë ekstreme"

Gënjeshtra e gruas nga Fieri që futi në karantinë 18 mjekë

Harta zgjerohet me Vlorën che Shkodrën

COVID-19/ Bilanci rritet me 104 të infektuar

Policia e ushtria në rrugë

Fier/ Lëvizjet e para kundër rregullave