MENU
klinika

Punëtori tjetër i bllokuar 

Rrëzohet kamioni në bypasin Orikum-Kaninë! Vdes shoferi

16.05.2022 - 11:31

Drejtuesi i një kamioni ka humbur jetën, ndërsa punëtori tjetër ka mbetur i bllokuar në inerte, teksa po punoni në bypasin Orikum-Kaninë. Report Tv ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes, ku kamioni siç duket është dëmtuar krejtësisht në pjesën e parë të tij.

‘Më datë 16.05.2022, rreth orës 10:40, në bypasin Orikum-Kaninë, duke punuar , është rrezuar një kamion, ku dyshohet se drejtuesi kamionit ka ndërruar jetë, ndërsa pasagjeri nuk gjendet për shkak të rënieve të inerteve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe  po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.’- njofton policia.

7 ditë kohë për t’i dhënë fund krizës politike

Ministri bullgar merr në dorë krijimin e qeverisë së re

Medalje ari dhe rekord kombëtar

Luiza Gega, krenaria në Lojërat Mesdhetare

Punëtorët në grevë

Kaos në aeroportet e Evropës

“Premtimi për Shqipërinë dhe M. e Veriut duhet të ishte mbajtur”

Ministrja e Jashtme gjermane: Të përshpejtohen negociatat…