MENU
klinika

“M’u lëshua rendi per nuse"

Dasma e vëllait ia shtoi dëshirën Butrintit për t’u martuar!

03.06.2023 - 10:19

Tani që vëllai i tij u martua rradha i ka mbetur Butrintit në familjen Imeri. Këtë e ka pohuar edhe vetë këngëtari me anë të një story në Instagram.

Ndër videot dhe fotot e shumta që ka ndarë nga dasma e vëllait të tij mbrëmjen e djeshme, është edhe një ku duket me buqetën e nuses në dorë.

“M’u lëshua rendi per nuse,”-shkruan Butrinti krahas imazhit.

Kujtojmë që disa ditë më parë burime ekskluzive për “Iconstyle” zbuluan identitetin e të dashurës aktuale të Butrint Imerit.

Vajza në fjalë është nga Venezuela dhe quhet Emily Acevedo. E dashura e Butrintit është shumë e re vetëm 22 vjeç.

Imeri është përfolur shpesh për romancat e tij në showbiz-in shqiptar. Lidhja e tij më e bujshme ishte me moderatoren Kiara Tito, lidhje që ende sot e kësaj dite fansat kanë dëshirë ta përmendin e ta komentojnë.