MENU
klinika
Nga Mustafa Nano

Partia Demokratike është në pikë të hallit

“Do shkurtohet ora policore dhe do hiqen maskat…”

Brataj: Do të ketë lehtësim masash, por jo zgjerim

Anëtari i Komitetit Teknik të Ekspertëve, Skënder Brataj thotë se nisur nga situata e pandemisë...

Nga Skënder Minxhozi

Koka e Bashës nuk i zgjidh hallet e opozitës, thjesht i kamuflon ato

Lulzim Basha është sot rrufepritësja e vetme zyrtare e humbjes së zhurmshme të 25 prillit...

KE përditëson hartën në Europë

Zonat e nxehta dhe ato “të çliruara” nga Covid-19

Komisioni Europian ka përditësuar hartën e Covid-19 në Europë, ku edhe për këtë herë vetëm...

Kryenegaciatori shqiptar Zef Mazi flet nga Shkupi

“Shtyrjet e Konferencës së Parë Ndërqeveritare shtojnë lodhjen”

Kryenegociatori për integrim të Shqipërisë në Bashkimin Evropian, Zef Mazi ka vizituar sot Shkupin për...

Forca të shumta policie shpërndahen në qytet

Ekzekutimi i Everest Çakës/ Blindohet Elbasani

Forca të shtuara policie janë vënë re pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit. Dhjetëra...

“PD ka vetëm një rrugë, atë të…”

Gjekmarkaj për mbledhjen e Këshillit Kombëtar: Të jetë e hapur, nuk ka asgjë për të fshehur!

Ndërsa PD pritet të mbledhë ditën e dielën Këshilli Kombëtar dhe Kryesinë, mbledhje kjo e...

“Polemikat mbi rezultatet e zgjedhjeve”

VOA: Basha i vendosur për të mos njohur masakrën elektorale, ndërsa PS…

Në Shqipëri, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, përsëriti sot me vendosmëri se opozita nuk...

Situata Covid-19 në 24 orë në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë nxjerr shifrat: Një viktimë dhe…

Një viktimë dhe 49 të infektuar me Covid-19 janë shënuar brenda 24 orëve të fundit...

Një polic në krye të IKMT

Prezantohet drejtori i ri pas largimit të Dallëndyshe Bicit

Ajet Zyberi do të jetë zëvendësuesi i Dallëndyshe Bicit në krye të Inspektoratit Kombëtar të...

ANALIZA: Të ndahet Shkupi nga Tirana

Si po lobon Hungaria për integrimin e Shqipërisë në BE

Deklarata e Komisionerit të Zgjerimit Oliver Varheiy për nisjen e negociatave me Shqipërinë, ndërkohë që...

"Kush na ndalon?"

Jeta e natës në Tiranë edhe pas orës policore

Lehtësimi i masave hap pas hapi dhe rikthimi në shkolla dhe auditore po stimulon idenë...