MENU
klinika
"Ulim fashën e vaksinimit për moshën mbi…"

Manastirliu: Presim mbi 100 mijë doza vaksine të Sinovac dhe Pfizer

Turqia krah Shqipërisë

“BE të mos ketë mëdyshje për hapjen e negociatave”

Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan dhe Ministri i Jashtëm Mevlut Çavusoglu kanë adresuar disa kërkesa...

“Nuk do presim zgjedhjet e 2025”

Fjala e kreut të PD-së gjatë mbledhjes me dyer të mbyllura të Kryesisë!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë mbledhjes me dyer të mbyllura të kryesisë mësohet...

Do të mbajë postin e kryeprokurores së Tiranës

Dorëhiqet nga kandidimi në SPAK Elizabeta Imeraj

Elizabeta Imeraj do të dorëhiqet nga kandidimi në SPAK për shkak se do të mbajë...

E pranishme edhe Shqipëria

Kancelari austriak mbledh liderët e Ballkanit në Vjenë

Sot, Vjena do të kthehet në një vend takim politik. Kancelari austriak Sebastian Kurz, ka...

Nga Skënder Minxhozi

Dy mbretër të zhveshur që partia refuzon t’i shohë

Rizgjedhja e Lulzim Bashës në krye të Partisë Demokratike mes polemikash e dyshimesh, përkoi fatalisht...

Rreziku nga përhapja e gripit H5N8/ Lista

Shqipëria vendos embargo të shpendëve nga katërmbëdhjetë shtete

Tri ditë pasi u konfirmua gripi i shpendëve në Shqipëri, qeveria ka vendosur embargo të...

Ndryshimi nis nga e diela

Gjermania heq kufizimet e udhëtimit për shqiptarët

Gjermania hoqi kufizimet për Shqipërinë, Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut. Shtetasit nga këto vende mund...

"Kërkoni ndjesë! Krimi nuk u bë nga një shqiptar"

Zv.kryeministri shqiptar kritikon mediat greke

Pas lajmit se studentja 20-vjeçare në Greqi u vra nga bashkëshorti i saj, ka reaguar...

Çfarë pritet më 22 qershor

Parlamenti holandez bindet, kërkon nisjen e bisedimeve të anëtarësimit Shqipëri-BE!

Pas Komisionit të Jashtëm, edhe Parlamenti holandez ka votuar pro mbajtjes së mbledhjes së parë...

Çfarë thonë studiuesit?

A mund të kombinohen dhe të merren dy doza të ndyshme vaksinash covid-19?

A mund të kombinohen dhe të merren dy doza të ndyshme vaksinash COVID-19? Ka të...

Greqia merr kryesimin e Samitit të Procesit të Bashkëpunimit...

Xhaçka: Të shërbejë për të forcuar fqinjësinë mes dy shteteve!

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka ka uruar nëpërmjet një postimi në...