MENU
klinika
Ahmetaj: Po punohet me intensitet

Qeveria jep 30 milionë dollarë për rindërtimin

“I pari ish-zyrtar i lartë që dënohet nga GJKKO dhe..."

Zëri i Amerikës: Adriatik Llallës do t’i konfiskohen pronat!

Gjykata e Posaçme e Apelit, kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit la sot në fuqi...

Eduard Zaloshnja

Pakësohen ata që s’duan të vaksinohen, teksa mbushen spitalet…

Në fillim të korrikut, kur siptali infektiv pothuaj nuk kishte më të shtruar me Covid-19,...

"Jemi seriozë me korrupsionin!"

Përgjigja e Yuri Kim pas sulmeve të Berishës nga Fieri

Ambasadorja amerikane Yuri Kim, ka publikuar në darkë vonë mbrëmë një postim në faqen zyrtare...

Flet avokati i tij pasi GJKKO e dënoi me burg

A do të dorëzohet Adriatik Llalla dhe ku ndodhet ai sot?

A do të dorëzohet Adriatik Llalla dhe ku ndodhet ai sot? Flet avokati i tij...

ANALIZA

Fatos Lubonja për konfliktin në PD: Luftë Berishës për të fuqizuar berishizmin

FATOS LUBONJA Lulzim Basha dhe mbështetësit e tij, pasi kanë shpalosur një çarçaf me meritat...

"Do ta shpëtojmë partinë nga pazaret!"

Berisha i përgjigjet Bashës: Kuvendi i PD do të mblidhet, askush nuk mund ta pengojë!

Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur menjëher kryetarit të PD, Lulzim Basha, i cili tha...

COVID-19

Komiteti Teknik i Ekspertëve vendos: S’ka ndryshim masash

Komiteti Teknik i Ekspertëve gjatë mbledhjes së stome, njoftoi se nuk do të ketë ndryshim...

“Kjo është çështje e PS”

Erion Braçe: Politika fiskale vrau punën e bujqve

Ish-zëvendës ministri Erion Braçe e ka nisur ditën sot duke hedhur akuza pëër sektorin e...

Flasin mjeket: Janë shtuar moshat e vogla të infektuar me Delta

A duhet të vaksinohen fëmijët?

Vaksinimi i fëmijëve kundër Covid-19 është një nga çështjet më të diskutuara ditët e fundit....

“Java Europiane e Lëvizshmërisë”

Dita pa makina, ja cilat rrugë do të bllokohen në kryeqytet sot

Sot në kuadër të “Javës Europiane të Lëvizshmërisë” qytetarët duhet të ikin në këmbë në...

Flet mjekja shqiptare në Gjermani

“Pse jeni larg dozës së tretë dhe vaksinimit të fëmijëve?”

Pavarësisht se studimi më i fundit i kryer nga imunologë dhe ekspertë të Institutit të...