MENU
klinika
Kolaudimi do jetë më i imët dhe i rreptë

Çfarë paralajmëron kreu i Transportit Rrugor: 150 mijë mjete futen në Maj në lupën e kontrollit tekni

“Të fuqizojmë familjen shqiptare, për të forcuar shoqërinë dhe Atdheun!”

Meta takim me nxënës e mësues në Ditën Ndërkombëtare të Familjes

Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Familjes, Presidenti  i Republikës Ilir Meta zhvilloi sot një...

"Përfundon brenda vitit, investim 14.8 mln euro"

Rama dhe Manastirliu inspektojnë punimet e spitalit të ri të Sëmundjeve të Brendshme

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu kanë inspektuar sot punimet në Spitalin...

“Refuzon transparencën mbi 25 prillin”

Juristi i PD-së i drejton dhjetë pyetje publike KAS-it

Juristi i PD-së, Marash Logu ka reaguar në lidhje me vendimin e KAS për të...

Nga Frrok Çupi

Mos i kërkoni Lulit atë që s’e kanë bërë ‘etërit’

Thonë se nesër, e diele, në Partinë Demokratike do të mblidhet ‘biroja’ komplet dhe do...

Anije ushatarake, helikopterë dhe blinda

Peleshi nxjerr pamjet e FA: Krah për krah me amerikanët

Të gjitha strukturat e Forcave të Armatosura në Shqipëri do të angazhohen në stërvitjen më...

Incidenca e infektimit me Covid-19 është në rënie të vazhdueshme

Gjermania shton vaksinimet e përgatitet për lehtësime

Gjendja shpirtërore në popull është përmirësuar me shtimin e vaksinimeve. Qeveria ka miratuar lehtësime për...

“Çështja nuk është tek ‘Basha ik’...”

Nishani: Ja rreziku për PD-në pas 25 prillit

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, Bujar Nishani dhe ish-anëtarja e Kryesisë, Edit Harxhi, si...

Zbardhet debati në komisionin e Ankesave

Juristi i PD sfidon Rusmajlin: Mos refuzoni të bëni transparencë

Berati ishte qarku i dytë i ankimuar nga Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim....

DEBATI

SHISH përgjigje Kuvendit, çfarë ndodhi në komisionin për shkarkimin e Presidentit

Komisioni i posaçëm për hetimin e shkeljeve kushtetuese të Presidentit Ilir Meta ka marrë përgjigjet...

Përfundojnë procedurat

Kur hyn në fuqi marrëveshja Shqipëri-Itali për njohjen e patentave

Kanë përfunduar tërësisht procedurat e brendshme nga pala italiane lidhur me marrëveshjen për njohjen e...

"Tregohuni solidarë"

OBSH thirrje vendeve të pasura të shtyjnë planet për të vaksinuar fëmijët

Organizata Botërore e Shëndetësisë përsëriti edhe njëherë thirrje drejtuar vendeve të pasura që të jenë...