MENU
klinika
"Duket se nuk i përputhen me Ramën"

Largimi i Arben Ahmetajt nga postet, Dervishi: Në politikë ka interesa

Si i bindeshin policët Brilantit

Jeta luksoze e krahut të djathtë të Ervis Martinajt!

Dokumentari i ‘Në shënjestër’ Një verë e mbushur me krime të shumta, të lidhura në...

Kundërshtia e BE-së për amnistinë fiskale

Rama takim me ambasadorët e vendeve të huaja në Shqipëri

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar këtë të enjte një takim me ambasadorët e vendeve të...

“Anijet ruse u pikasën në zonë”

Suedezët gjejnë një rrjedhje të katërt në tubacionin Nord Stream

Autoritetet suedeze raportojnë për një rrjedhje të katërt të tubacionit të gazit natyror Nord Stream....

“Rrezik i madh natyror”

Shpërthimet në Nord Stream/ Shkencëtarët vënë alarmin

Shkencëtarët kanë frikë se shpërthimi i metanit nga tubacionet e Nord Stream në Detin Balltik...

“Luan me origjinalitetin”

Fitoi zgjedhjet në Itali, Grida Duma për Melonin: E qëndrueshme dhe identitare!

Në emisionin ‘Open’ në News24 Grida Duma, foli për fitoren e Xhorxhia Melonit në Itali....

“Nativiste”

Lubonja për Melonin në krye të qeverisë italiane: Arsyeja e fitores është…

Në emisionin “Open” në News24 me gazetaren Eni vasili, po trajtohet tema e zgjedhjeve të...

Pauza e PD-PL me protestat

Zheji: S’duhen fjalët e gushtit, por aksione të nxehta kundër qeverisë

Analistët Artur Zheji dhe Fatos Lubonja kanë komentuar në studion e emisionit “Pikat mbi i”...

“Spiropali në vend të Edona Bilalit”

Lorenc Vangjeli zbardh prapaskenat e lëvizjeve në PS: Ju tregoj synimin e socialistëve

Analisti Lorenc Vagjeli ka komentuar përgatitjet zgjedhjet vendore. Në një intervistë në MCN, ai është...

Analisti flet nga SHBA

Marrëveshja Rusi – Serbi, Nazarko: Shqetësuese debatet ndërmjet shqiptarëve

Marrëveshja ndërmjet Rusisë dhe Serbisë bërë në shtëpinë e amerikanëve, ka shqetësuar BE-në si dhe...

Pse mungon Berisha?

Alfred Moisiu, Rexhep Mejdani, Bamir Topi dhe Pandeli Majko zbarkojnë në Hagë

Ish-presidenti i Shqipërisë Bamir Topi së bashku me ish-kryeministrin Pandeli Majko janë nisur për në...

“Për mua është njësoj”

Partia e Lirisë dhe Partia Demokratike me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet lokale?

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta bëri fakt të kryer se në zgjedhjet lokale...