MENU
klinika
Disa zona ku ka mungesë të energjisë elektrikë

Ngricat sjellin çarje të tubacioneve të furnizimit me ujë

Shqipëria nën “pushtetin” e të ftohtit

Qarqet ku pritet të ketë reshje dëbore sot

Vendi ynë prej dy ditësh është përfshirë nga një mot i ftohtë me temperatura nën...

Borë, ski e diell

Rama publikon pamjet mahnitëse nga pika turistike e Dardhës

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamje nga Dardha e mrekullueshme. Borë, diell,...

Shkak u bë pandemia

Ky është vendi që hyn për herë të parë në bllokim

Vendi i largët ishullor Kiribati, ka hyrë në bllokim pasi pasagjerët në fluturimin e parë...

"Ja se çfarë i sugjerova Bashës dhe Berishës!"

Lufta brenda PD-së / Mediu: Duhen të bashkohen!

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu u shpreh se përgjegjësia e parë është te PD,...

"Kujdes me maskat dhe vaksinat!"

Omicron nuk ndalet në Shqipëri, Ambasada amerikane apelon për qytetarët e saj

Ambasada e SHBA në Shqipëri ka një thirrje për qytetarët në mes të rritjes së...

Flet analisti amerikan

Joseph: “Shqipëria e Madhe” nuk i intereson SHBA-së

Eksperti dhe njohësi i zhvillimeve në Ballkanin Perëndimor dhe profesori amerikan i Universitetit “Johns Hopkins...

Edi Paloka mbrohet për 8-Janarin

Po pse, unë do vrisja Enkelejd Alibeajn!?

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka komentuar situatën brenda selisë blu dhe protestën e...

Ironia e realitetit, gati po e sulmojnë Ukrainën

Ministria e Jashtme Ruse jep “alarmin”: Po përgatitet Shqipëria e Madhe!

Moska “ndan” plotësisht “shqetësimin” për fanatizmin e disave në Prishtinë dhe Tiranë dhe synimin e...

Basha e hedh poshtë Saliun për Portin e Durrësit

“Berisha i zgjodhi kandidatët për 6-Marsin”

Lulzim Basha ishte sonte në Durrës. Në një bashkëbisedim me demokratët, ai u foli për...

"Tentoi të çojë demokratët në vëllavrasje"

Basha nga Durrësi: Më 8 Janar Berisha kaloi vijën e kuqe!

Kryedemokrati Lulzim Basha tha gjatë një takimi me demokratët në Durrës se më 8 Janar...

Sistemi i drejtësisë, në provë

Bardhi pas padisë kundër KLP: A do lejohet Alfred Shehu të jetë pjesë e SPAK?

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi pas padisë së dorëzuar kundër KLP, thotë...