MENU
klinika
Nga Dritan Hila

Fitorja e vërtetë e Ramës

Kush përjashtohen nga rritja

Ibrahimaj: Paga mesatare 900 euro bëhet realitet në vitin 2024!

Deputetët dhe ministrat nuk do të përfitojnë rritje page nga reforma e re e pagave...

Pritet mbledhja e grupit

Alibeaj thirri mbledhjen e Kryesisë, por s’njofton anëtarët!

Në deklaratën e dorëheqjes si kryetar i komanduar, Enkelejd Alibeaj thirri mbledhjen e kryesisë më...

Dosja e tij i kaloi SPAK-ut

Kur do të dalë Fredi Beleri para Gjykatës

Kandidati i “Bashkë Fitojmë” që fitoi Bashkinë e Himarën, Fredi Beleri, do të dalë të...

Më shumë vota të pavlefshme se diferenca mes kandidatëve

Votat e pavlefshme ‘rrezikojnë’ rinumërim në 3 bashki

Nga rezultati i garës së 14 Majit, 3 bashki kanë më shumë shanse për t’ju...

Riorganizim në Policinë e Shtetit!

Komisariati i Krujës kalon në varësi të Tiranës

Është vendosur një riorganizim i Policisë së Shtetit. Në qarkun e Tiranës ka pasur ndryshime...

“Qeveria do të ngrohet në zjarrin që kemi ndezur ne..."

Parashikimi i Gjekmarkajt për zgjedhjet 2025

Deputeti i PD-së, Agron Gjekmarkaj, i pyetur në emisionin “Të Paekspozuarit” nga moderatori Ylli Rakipi...

Mijëra hektarë tokë të shkatërruar në Itali

Mijëra të pastrehë dhe miliarda euro dëme nga përmbytjet

Përmbytjet katastrofike në Itali kanë më shumë se 20 mijë të pastrehë. Pamjet me dron...

"Të nisim menjëherë riorganizimin"

Dorëheqja e Alibeajt, Bejko: S’na njoftoi, Berisha të ikë urgjent!

Roland Bejko thotë se dorëheqja e Enkelejd Alibeajt ishte e papritur për të pasi nuk...

Analizon '14 majin'

Alimehmeti: Humbjen e Këlliçit e solli mosfunksionimi i pajisjeve dhe përçarja e Partisë Demokratike

Ilir Alimehmeti tregoi këtë të enjte në Euronews Albania arsyet të cilat sollën humbjen e...

Bashkim apo përçarje?

PD mbledh nesër Kryesinë, kush mund ta marrë drejtimin, Berisha do bashkëpunim, por me kushte

Partia Demokratike i është rikthyer sërish debateve për bashkim. Të premten, më 19 maj, Partia...

Asnjë gjurmë në 1 muaj e gjysmë

Karamuço zbulon teknikën e re/ Si mund t’i gjejë policia trupat e dy të zhdukurve në Sarandë

Prej një muaji e gjysmë dy 46-vjeçarët nga Saranda, Fatmir Sulovari dhe Leonard Theodhori, janë...