MENU
klinika
Pëllumb Xhufi: Himarjotët prezantohen gjithmonë si shqiptarë...

Përse Gjoni, djali i Skënderbeut, shkoi në Himarë pas vdekjes së babait

"Shkodra e Kamza nuk u shitën, ‘BF’ zhgënjeu"

Opozita po reflekton? Kadilli: Turp t’i shkosh nga mbrapa Berishës!

Situata e opozitës në Shqipëri pas zgjedhjeve, mbetet ende edhe më apokaliptike se më parë....

Shkak stabiliteti politik dhe lufta kundër korrupsionit

Emigrimi i mjekëve nga Shqipëria, studiuesit: Fenomeni, element i rrjedhjes së trurit!

Në Shqipëri përshkallëzimi i largimit të mjekëve nga vendi, gjatë viteve të fundit ka marrë...

Topalli dhe Këlliçi kundër Berishës?!

Ish-deputeti demokrat zbardh detaje nga mbledhja e kryesisë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi tha në një intervistë për Euronews Albania se në...

“Mos është kjo një tallje e Ramës…?”

BIRN: Deputetët e Kuvendit të Shqipërisë miratojnë dyfishim pagash për veten dhe ministrat

Deputetët socialistë dhe demokratë në Komisionin e Ligjeve u bënë bashkë në kritikat për projektligjet...

Fatos Tarifa

Një turp i madh!

Sapo mësova se Komisioni për Ekonominë dhe Financat i Kuvendit të Shqipërisë miratoi projektligjin e...

Nga Eduard Zaloshnja

730 mijë zgjedhës me banim në Shqipëri nuk votuan më 14 maj…

Para zgjedhjeve të 14 majit, publikova një analizë rreth zgjedhësve që banojnë në Shqipëri dhe...

Nga Dritan Hila

Vjedhja si dozë për narkozë

Tashmë u bë refren i të gjithë kandidatëve humbës që të sjellin manipulimin e votës...

Ylli Pata

Ç’kodimi i thirrjes për xhihad në adresë të drejtorëve të Sali Berishës

Acarimi i debatit apo komunikimit publik në politikën shqiptare është bërë si bukë me djathë,...

Vrau Arian Gosën në Kavajë për të marrë hakun e vëllait

Dorëzohet pas 48 orësh Habib Rexha

Habib Rexha autori i vrasjes së 48 vjeçarit, Arian Gosa në Kavajë, është vetëdorëzuar ditën...

Anglia dhe Shqipëria arritën marrëveshjen për të burgosurit

Rishi Sunak: Po luftojmë për të trajtuar emigracionin e paligjshëm

Kryeministri i Britanisë së Madhe, Rishi Sunak, tha se po punojnë për të ndaluar emigraiconin...