MENU
klinika
“Kush jep informacion, 30 mijë paund shpërblim”

“The Sun”: Bandat shqiptare kërkojnë ndihmë për kapjen e hajdutëve

Iu bë atentat me armë zjarri

Kryeministri i Sllovakisë del nga gjendja e rrezikut për jetën, por…

Jeta e kryeministrit sllovak Robert Fico nuk është më në rrezik, pas atentatit me të...

Nga Agron Gjekmarkaj

Enigmat e zbuluara nga “Rrugëtimi im”, fjala e një mjeshtri…

Në çdo shëtitje në natyrë njeriu merr shumë më tepër sesa ai kërkon. Në Lezhë...

Nga Eduard Zaloshnja

3/5 të pakënaqur me qeverinë, ndërkohë treçereku të pakënaqur me opozitën…

Në mesjavë prezantova sondazhin për Report TV rreth çështjeve të nxehta të ditës, por edhe...

Skema e mashtrimit

Shkaktuan 53 milionë lekë dëm, Prokuroria e Tiranës masa sigurie për 4 persona!

Katër masa sigurie janë ekzekutuar për 4 persona, një arrest me burg dhe tre të...

Rekrutuan vrasës me pagesë për të eliminuar kundërshtarët

Si u bënë bashkë Ervis Martinaj, Shullazi, Avdyli e Arben Ndoka kundër Durim Bamit

Shtatë grupe kriminale që operonin në disa qytete të vendit, si Tiranë, Durrës, Krujë, Lezhë,...

Dosja e SPAK

Zbardhet plani i Ervis Martinajt për të vrarë “Doçen”

Prokuroria e Posaçme ka zbardhur disa tentativa vrasje nga grupet kriminale. Në dosjen e SPAK...

Me kë do takohet

Sekretari i Jashtëm britanik pritet të vizitojë Shqipërinë! “The Sun” zbardh axhendën

Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, David Cameron pritet të vizitojë këtë javë Shqipërinë....

Rienergjizimi i PS

Rama zhvillon takimin e dytë me të rinjtë e Akademisë Politike

Kryeministri Edi Rama ishte sot në një takim me të rinjtë e Akademisë Politike të...

Habit Noka: I kam kërkuar të angazhohet me kohë të plotë, por…

Argita Malltezi pasardhësja e babait Berisha në politikë?

Sekretari i Përgjithshëm i Rithemelimit të PD, Flamur Noka, i ftuar në studion e emisionit...

Dosja e SPAK

Plani i Ervis Martinajt dhe ish deputetit të PS për të vrarë Durim Bamin, në ndihmë u erdhi edhe Shullazi nga burgu

SPAK ka zbardhur disa prej ngjarjeve të bujshme në vend, ndërsa goditi 7 grupe kriminale....