MENU
klinika
Deklarata e sulmuesit: Doja ta lëndoja, jo ta vrisja

Kryeministri sllovak i nënshtrohet sërish operacionit, ende në gjendje të rëndë

Megaoperacioni i SPAK

Lëshohet urdhër-arrest edhe për Lul Berishën

SPAK ka lëshuar urdhër-arrest edhe për Lulzim Berishën, që njihet ndryshe edhe si Lul Berisha....

Nën shënjestrën e SPAK

Kush janë vëllezërit Astrit dhe Altin Avdylaj, “kokat” e bandës së Shijakut

Policia ka ushtruar kontrolle ndaj dy vëllezërve të botës së krimit në Shqipëri, Astrit dhe...

4 orë llogari para prokurorëve

Engjëll Agaçi për mediat: Nuk është lajm se thirresh në SPAK!

Sekretari i përgjithshëm i Kryeministrisë, Engjëll Agaçi ka dalë nga ambientet e SPAK pas 4...

“Te thirret Edi Rama”

Opozita nuk bie dakord për shtrirjen e hetimeve në shëndetësi, mbledhja e radhës të martën

Anëtarët e Komisionit Hetimor të Shëndetësisë, kanë ranë dakord për kërkesat e bëra për marrjen...

"Kanë frikë të tmerrshme nga ora e llogarisë"

Lufta në distancë me Metën, Basha e shigjeton sërish: Tani bën si demokrat i mbaruar

Kryedemokrati Lulzim Basha në konferencën me gazetarët tregoi se ku dallon nga trekëndëshi siç e...

50 urdhërarrestet nga SPAK

Kush janë dy ‘të fortët’ e bandës së Durrësit në “listën e zezë”?

Detaje të reja dalin nga mega operacioni i SPAK, i cili nisi mëngjesin e kësaj...

50 urdhërarrestet nga SPAK për 'kokat e krimit'

Arrestohet biznesmeni nga Velipoja, i afërm i Pëllumb Gjokës

Nga 50 urdhërarrestet e lëshuara nga SPAK, në pranga ka rënë edhe biznesmeni nga Velipoja...

Rezultoi fals

Mesazhe kërcënuese për bomba në shkolla, e-maili që ngriti në këmbë Policinë e Shtetit

Një e-mail i mbërritur në adresë të Policisë së Shtetit ka ngritur në këmbë strukturat...