MENU
klinika
Paralajmërimi i SPAK

Gjobë ose burg deri në 5 vite kush publikon dëshminë e Dumanit

DETAJET

Si e zbuloi policia “fabrikën” e armëve në Tiranë

Detaje të reja kanë dalë nga operacioni “heshtja”, finalizuar së fundmi nga policia e Tiranës,...

shfaqet në seancë plenare

Nga rrënojat e Kievit në Kuvend, Rama kthehet i buzëqeshur nga Ukraina

Kryeministri Edi Rama është kthyer nga Ukraina, ku pa nga afër rrënojat e luftës, që...

Nga rezultatet e OFL te ligji i ri i vettingut në polici

Zbardhet interpelanca e ministrit Çuçi në Kuvend

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ka folur sot në Kuvend për Operacionin Forca e Ligjit...

Detajet

Depo për prodhimin dhe modifikimin e armëve në Tiranë, kush janë dy të arrestuarit

Një depo për prodhimin dhe modifikimin e armëve të zjarrit dhe prodhimin e silenciatorëve për...

Nga Bilali te Dumani e Alibej

Ervin Salianji përmend në Kuvend emrat e “bosëve” të vrarë: Në 5 vite u ekzekutuan 382 persona

Deputeti demokrat, Ervin Salianji, bëri deklarata të forta nga foltorja e Kuvendit, teksa kishte thirrur...

Rama nxjerr pamjet

Parku i Shtëpisë së Pavarësisë drejt përfundimit, ja si duket

Punimet në Parkun i Shtëpisë së Pavarësisë kanë ecur me ritme të shpejta, teksa kryeministri...

Vizita në mes të luftës

Scholz, Macron dhe Draghi në Ukrainë, bien sirenat e alarmit

Sirenat e sulmit ajror në Kiev ndërsa liderët evropianë mbërrijnë në kryeqytetin e Ukrainës Sirenat...

“Javët e ardhshme, ne e dimë, do të jenë shumë të vështira”

Tre liderë evropianë mbërrijnë në Kiev për t’u takuar me Zelenskyn

Tre liderë evropianë kanë mbërritur në kryeqytetin ukrainas, Kiev, raporton CNN. Presidenti francez Emmanuel Macron, kancelari...

Çfarë pritet?

Mblidhet sot Kuvend, deputeti Ervin Salianji interpelancë me ministrin e Brendshëm Çuçi

Ditën e sotme do të mblidhet Kuvendi në seancë plenare. Mësohet se seanca do të...

“Kemi një bandë shtet që i ka mbyllur portat e komunikimit”

Lubonja: Pse qytetarët nuk shkojnë në protesta?

Analisti Fatos Lubonja e sheh si një situatë paralize atë që po ndodh në vend...

"Ata njerëz e meritojnë!"

Rama i kërkon kryeministrit ukrainas që të njohë pavarësinë e Kosovës

Kryeministri Edi Rama në vizitën e tij në Ukrainë, përveç mbështetjes që i dha për...