MENU
klinika
Gjermania refuzon t’i dërgojë Kievit raketat “Taurus”

Zelensky kritikon kancelarin Scholz: Berlini ka frikë nga kërcënimi Rus

“Ndjehem si gladiatore mbi taka”

Monika Kryemadhi feston ditëlindjen: Fëmijët zgjodhën të më uronin me…

Monika Kryemadhi, ka festuar dje ditëlindjen. Me një status në rrjetet sociale ajo ka falënderuar...

Abuzim me tenderët

Ish-kryebashkiaku i Lushnjës Fatos Tushe shkon në SPAK

Ish-kryetari i bashkisë së Lushnjes Fatos Tushe është paraqitur sot në SPAK. Tushe është parë...

“Topin e ka Luli”

Deklarata e fortë e Arjan Curit: Lulzim Basha është agjenti më i sofistikuar i Berishës

Analisti Arjan Curi ka treguar se prej shumë kohësh amerikanët i kërkonin Lulzim Bashës që...

Ku u fal namazi në Elbasan, Korçë, Berat e Fier

Fitër Bajrami festohet në sheshet e Shqipërisë

Thuajse të gjitha sheshet e qyteteve të Shqipërisë, u tejmbushën këtë të mërkurë, nga qindra...

"Shpresojmë që së shpejti të hapet xhamia e Namazgjasë!"

Sot Fitër Bajrami, kreu i KMSH uron paqe dhe begati

Kreu i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Bujar Spahiu në ditën e Fitër Bajramit ka dhënë...

Parashikimi

Anticikloni afrikan ‘mbërthen’ vendin, sa do të shkojnë temperaturat sot

Këtë të mërkurë vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike...

Fundi i muajit të shenjtë të Ramazanit

Sot Fitër Bajrami! Mijëra besimtarë myslimanë falin namazin në sheshin ‘Skënderbej’

Mijëra besimtarë myslimanë kanë mbushur mëngjesin e sotëm sheshin “Skënderbej” ku po organizohet ceremonia e...

Afera me sistemin TIMS

Urdhri i Prokurorisë, Muhamet Rrumbullaku urdhëron pezullimin nga detyra të Ervin Muçës

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar masën e sigurisë “arrest shtëpie” dhe pezullim nga detyra për...

"Daljen e Ramës e sheh si mbështetje për të ardhmen"

Goditjet ndaj Veliajt, Minxhozi: Është kritikuar edhe pa listën e drejtorëve

Analisti Skënder Minxhozi, në një intervistë në emisionin “Real Story” në ABC News, foli për...