MENU
klinika
Ironia e fatit

Kërkesa e Berishës për regjistrimin në zgjedhje në dorë të ish-zv.kryeministrit të tij

“Gara e vdekjes”

Djemtë sfidojnë njëri-tjetrin në internet, kush i kalon 300 km në orë

Aksidenti i cili ndodhi në rreth-rrotullimin e TEG, ku mbetën viktimë tre të rinj, nuk...

Alda Klosi më dha 10 mijë euro për të fshehur paratë

Rozeta Dobi rrëzon të gjitha deklarimet e mëparshme

Sanitarja Rozeta Dobi ka pranuar se ka marrë 10 mijë euro nga ish-zyrtarja Alda Klosi...

Parashikimi i ekspertëve

Banorët e Stambollit jetojnë me frikën se një tërmet mund t’i varrosë të gjallë

Kur ka kaluar një muaj nga tërmeti tragjik që vrau rreh 50 mijë njerëz, qytetarët...

Nga Ben Andoni

Të paktën, na tregoni si do t’i drejtoni qytetet dhe fshatrat!

Kanë mbetur edhe dy muaj ose më saktë pak më shumë se 60 ditë të...

Miqësia që u kthye në armiqësi dhe shfrytëzimi i agjentëve

Si nisi përplasja mes ‘fiseve’, Kastrati dhe Binjaku në Fier

Detaje nga artikulli i medias britanike, Daily Mail ku janë zbuluar se agjentët shqiptarë të...

Afatet e KQZ

Më 16 Mars përfundon koha për koalicionet, më 26 Mars dorëzohen kandidatët

Më 6 Mars përfundoi afati për aplikimin e regjistrimin e subjekteve politike në KQZ për...

"Emri i tij do të mbahet mend në histori"

Sulmi në Kapitol, Mike Pence ‘sulmon’ ashpër ish-presidentin Donald Trump

Ndërkohë që Donald Trump synon të garojë në zgjedhjet e ardhshme presidenciale e të bëhet...

"Një lëkundje tjetër mund të na shkatërrojë banesat"

“Nuk arrijmë të flemë nga frika”, banorët e Stambollit të tmerruar

Tërmeti i tmerrshëm që ndodhi në fillim të marsit në Turqi dhe Iran tronditi gjithë...

Nuk ka të ndalur tmerri në Turqi

“Stambolli në rrezik”, ngrihet alarmi

Harta e përditësuar e MTA Live Fault filloi të hulumtohet pas tërmeteve në Kahramanmara? dhe...

Zgjedhjet e 14 Majit

Berisha: Po bëhet përpjekje anti-kushtetuese për të përjashtuar opozitën

Ish kryeministri Sali Berisha foli sot nga Pogradeci për regjistrimin e Partisë Demokratike në zgjedhje....

Pritet të çelë ekspozitën me pikturat e tij

Rama vizitë në Athinë, takime me Mitsotakis dhe Dendias

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një viiztë në Athinë, kryeqytetin e Greqi në datat...