MENU
klinika
Humbja e thellë

Berisha-Meta nuk njohin zgjedhjet! Meta: Votat u blenë/ Berisha: Ikën 210 mijë shqiptarë

Samiti me liderët e Këshillit të Evropës

Rama: Shqipërisë dhe UÇK-së tu hiqet njolla e vendosur

Kryeministri Edi Rama është shprehur se Shqipërisë dhe UÇK-së i duhet hequr njolla e vendosur...

Arrestohet autori

Vrasje e rëndë në Elbasan/ Kunati vret kunatën me sopatë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat në Elbasan, ku një person ka...

Komenti për Fredi Belerin

Flutura Açka për zgjedhjet: Rezultat dramatik! PD të reformohet

Deputetja e Partisë Demokratike Flutura Açka folur për zgjedhjet vendore të 14 majit, duke e...

"Jam dëbuar nga Italia se s’kam pasur dokumente"

Prokuroria nis verifikimin, reagon Kristian Shkreli: I gatshëm t’i përgjigjem organeve

Prokuroria e Përgjithshme ka nisur hetimin për Kristian Shkrelin, i cili fitoi bashkinë e Vaut...

"Do them ‘Goodbye’ vetëm kur…"

Berisha tregon kushtin e vetëm që e largon nga politika

Ish-kryeministri Sali Berisha pas humbjes në zgjedhjet lokale pohon se nuk do të tërhiqet nga...

Artur Ajazi

“Peshqeshi” i Saliut

Pa asnjë dyshim, dhe pa asnjë hamendësim për një përzgjedhje gjoja “normale”, kandidimi i Fredi...

Rama në KiE flet për gjykimin e Thaçit

“Korrigjoni gabimin që bëtë me Thaçin dhe UÇK”

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në samitin e liderëve të Këshillit të Europës që...

“300 Euro i ke ti, atyre jepu 50-çen”

Dalin përgjimet që fundosen Fredi Belerin

Prokurorët e SPAK-ut kanë marrë në dorë dosjen në ngarkim të kryebashkiakut të zgjedhur të...

Deklarata e fortë e deputetes demokrate

“Belind Këlliçi duhet të jetë i pari që t’i kërkojë publikisht Berishës të largohet”

Deputetja e Partisë Demokratike ka deklaruar Belind Këlliçi duhet t’i kërkojë Sali Berishës që të...

Nga Bulevardi i ri tek Unaza dhe terminalet e autobusëve

Veliaj rendit investimet: Kemi shumë punë për të bërë

Pas fitores së thellë në kryeqytet, kryetari i Bashkisë Erion Veliaj deklaron se Tiranën e...