MENU
klinika
4 orë llogari para prokurorëve

Engjëll Agaçi për mediat: Nuk është lajm se thirresh në SPAK!

“Te thirret Edi Rama”

Opozita nuk bie dakord për shtrirjen e hetimeve në shëndetësi, mbledhja e radhës të martën

Anëtarët e Komisionit Hetimor të Shëndetësisë, kanë ranë dakord për kërkesat e bëra për marrjen...

"Kanë frikë të tmerrshme nga ora e llogarisë"

Lufta në distancë me Metën, Basha e shigjeton sërish: Tani bën si demokrat i mbaruar

Kryedemokrati Lulzim Basha në konferencën me gazetarët tregoi se ku dallon nga trekëndëshi siç e...

50 urdhërarrestet nga SPAK

Kush janë dy ‘të fortët’ e bandës së Durrësit në “listën e zezë”?

Detaje të reja dalin nga mega operacioni i SPAK, i cili nisi mëngjesin e kësaj...

50 urdhërarrestet nga SPAK për 'kokat e krimit'

Arrestohet biznesmeni nga Velipoja, i afërm i Pëllumb Gjokës

Nga 50 urdhërarrestet e lëshuara nga SPAK, në pranga ka rënë edhe biznesmeni nga Velipoja...

Rezultoi fals

Mesazhe kërcënuese për bomba në shkolla, e-maili që ngriti në këmbë Policinë e Shtetit

Një e-mail i mbërritur në adresë të Policisë së Shtetit ka ngritur në këmbë strukturat...

Ja çfarë shkruan

‘Mirror’: Shqipëria, destinacioni me plazhet më të bukura

Një vend dikur i ndaluar për turistët britanikë, tani i shndërruar në një nga pikat...

Parashikimi

Përgatituni për plazh/ Metereologu tregon si do të jetë moti për fundjavën

Metereologu Hakil Osmani ka treguar se si do jetë moti gjatë kësaj fundjavë dhe javës...

SPAK u “trokiti” në derë

Nga ortakë u bënë armiq të përbetuar, si nisi përplasja mes ‘Klanit’ Duka me Ervis Martinaj

Me kërkesë të SPAK, GJKKO ka lëshuar urdhër arrest për dy vëllezërit Dukaj, Leonard dhe...

“Ka 5 vite që e ka rrëzuar Ramën”

Murrizi ironizon Bashën: Vijon të ëndërrojë se do bëhet kryeministër

Ish-deputeti, Myslim Murrizi ka ironizuar kreun e PD-së, Lulzim Basha për të cilin tha se...

Lëshohen 10 urdhër-arreste

Pas Lezhës, policia kontrolle në Tiranë tek zona e Freskut me urdhër të SPAK

Policia e Shtetit ka nisur një aksion ditën e sotme me urdhër të Prokurorisë së...