MENU
klinika
Ftesë aleatëve

Shehi ‘fshin’ Berishën dhe Bashën: Jemi më vete, nuk zgjedhim asnjërin se janë e njëjta monedhë!

Vijon kaosi në PD

Xhaferraj kundër Bardhit: Takimi dje nuk ishte bashkim, duhet lidership i ri

Gazment Bardhi dhe Flamur Noka e konsideruan të mbyllur kapitullin e bashkimit me rikthimin e...

Jo thjesht takim, por drekë me Altin Dumanin

Zbardhet axhenda e Blinken, mbledh edhe kupolën e OPDAT!

Mësohet se Blinken dhe Dumani do të drekojnë së bashku dhe të pranishëm do të...

Në prag të shpalljes non-grata

Haklaj: Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit i kanë hequr vizën amerikane

Anëtari i kryesisë së PD-së, Azgan Haklaj ka deklaruar se Ilir Meta do të shpallet...

“Shyqyr vdiq babai e liroi krevatin”

Murrizi skeptik për bashkimin e PD: U bë për interesat personale të disa personave!

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Myslym Murrizi është shprehur skeptik për bashkimin e grupit të Gazment...

"20 shkurti"

Dashamir Shehi i prerë: Nuk do të marr pjesë në protestë, është luftë për liderin e PD

Kryetari i LZHK-së Dashamir Shehi duket se është kundër, jo vetëm bashkimit të opozitës, por...

Kërkojnë mobilizimin kundër qeverisë

Protesta e 20 shkurtit, deputetët zbresin në terren për takime

Një ditë pas bashkimit mes dy grupimeve në Partinë Demokratike dhe pas direktivave të dhëna...

“Ka krime që fshihen si vetëvrasje”

Karamuço tregon rastin e rrallë: Fëmija thoshte mamanë e shtyu babi

Një numër i madh vetëvrasjesh është raportuar së fundmi në vendin tonë, por jo të...

"Të mos lejohen nën 16 vjeç"

Patinat elektrike burim aksidentesh, drejtoria e transporteve draft për ndryshime në Kodin Rrugor

Patinat elektrike të cilat përdoren në masë të gjerë, shpesh janë burim aksidentesh. Për këtë...

Tregon skemën që po përdorin grupet kriminale

Eksperti i kriminalistikës: Zona ku operonte Dumani ishte kthyer ‘market’ vrasjesh!

Eksperti i kriminalistikës, Artan Rexhepi ka komentuar rastin e Nuredin Dumanit, i cili si bashkëpunëtor...

Vjen këtë javë

Ish-prokurori zbardh agjendën e Blinken në Tiranë: Mesazhet për Ramën dhe Dumanin

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari ka komentuar vizitën e Sekretarit Amerikan të Shtetit Antony Blinken në Tiranë...

"Fabul e ndërtuar shumë keq!"

SPAK kërkon 2 vite e 6 muaj burg për Belerin, avokati: E turpshme

Prokuroria e Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit dha këtë të martë pretencën për...