MENU
klinika
“Betejë komplimentesh”

Mediat greke komentojnë vizitën e Presidentit turk në Shqipëri

Ja çfarë kërkon

Bashkitë pa kryetarë, Presidenti Meta letër Kryeministrisë pas përgjigjes së KQZ

Pas përgjigjes së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për bashkitë pa kryetarë, Presidenti i Republikës Ilir...

Vizita e Erdogan në Tiranë

Inaugurimi i xhamisë së Ethem Beut/ Rama: Një pasqyrë ku shikojmë lidhjen tonë me popullin turk

Së bashku me presidentin e Tuqisë, Rexhep Tajip Erdogan, Kryeministri Edi Rama inaguruan xhaminë e...

Shifrat e Covid-19

Autoritetet: 1,017 të infektuar dhe 2 viktima, në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë raportoi se nga 4024 testime kanë rezultuar 1017 qytetarë të infektuar, 2...

“Marrëdhëniet tona i kanë rrënjët e thella”

Erdogan mban fjalën e tij në Kuvend: Nuk ka problem që nuk do e zgjidhim së bashku

Presidenti i Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan, ka mbajtur fjalën e tij në Kuvendin e Shqipërisë....

Konferenca me Erdogan

Rama citon Profetin Muhamed: Takimi i Ankarasë, çelja e një kapitulli të ri midis nesh

Kryeministri Edi Rama ka falënderuar Presidentin e Turqisë Recep Tayyip Erdogan dhe shtetin turk për...

Nderohet me 1 minutë heshtje ish-presidenti i PE-së

Kuvendi hap punimet për 2022, deputetët në këmbë për himnin

Kuvendi është mbledhur sot për herë të parë për këtë vit, në sesionin e ri...

Propozohet krijimi i një qeverie të pakicës

Abazoviç, kryeministri i tretë shqiptar në Ballkan?

Lëvizja Qytetare Ura dhe Lidhja e Qytetarëve CIVIS, që garuan në zgjedhjet parlamentare në Mal...

Përjashtimet

PD informon Kuvendin për ndryshimet në grupin parlamentar

Ashtu siç ishte paralajmëruar, këtë fundjavë, Basha thirri në selinë blu anëtarët e Këshillit Kombëtar...

Kryebashkiakia Cara i jep dhe dekoratë

Presidenti Erdogan vlerësohet me titullin “Qytetar Nderi i Kurbinit”

Presidenti Recep Tayip Erdogan është vlerësuar me titullin “Qytetar Nderi i Kurbinit”. Ishte kryebashkiakia e...

"Faleminderit nga të gjithë laçianët..."

Erdogan dhe Rama dorëzojnë çelësat e banesave

Presidenti i Turqisë Recep Tayip Erdogan dhe kryeministri Edi Rama u kanë dorëzuar çelësat e...

Nga Enver Robelli

Vetëm Shqipëria hesht…

Vetëm Shqipëria hesht… Dje Ambasada e Francës në Twitter shkroi: “23 vjet më parë në...