MENU
klinika
"Kemi njoftuar policinë për 6 dhjetorin, por…"

A keni marrë mbështetjen e Metës për protestë? Ja si përgjigjet Berisha!

“Do mbahet aty ku është tradita e opozitës”

Berisha flet për skenarin e tubimit më 6 dhjetor

Ish-kryeministri Berisha ka zbuluar detaje nga tubimi i 6 dhjetorit. Ai u shpreh se protesta...

Alabbar për “Arabian Bussines”

“Porti i Durrësit, do të jetë projekti ynë më i mirë!”

“Eagle Hills merr dritën jeshile për mega-projektin në Shqipëri”. Kështu shkruan “Arabian Business”, media më...

Si ju përgjigj Balluku akuzave të opozitës

Çfarë fiton dhe çfarë jep Shqipëria me projektin e Portit të Durrësit

Kuvendi i Shqipërisë ka dhënë miratimin për zbatimin e projektit për ndërtimin e portit të...

"Sot zgjedhim Presidentin e ri"

Kongresi i Internacionales Socialiste, Rama shkon në Madrid

Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Madrid të Spanjës. Rama ka postuar një...

Çfarë pritet të ndodhë pas miratimit në Kuvend

Analiza e REL për Portin e Durrësit

Kuvendi i Shqipërisë miratoi marrëveshjen për realizimin e projektit “Durrës Yachts & Marina”, që sipas...

Kokaina vinte nga Kolumbia

Emrat e personave të arrestuar për laboratorin e drogës në Fier

Zbardhen emrat e 10 personave të arrestuar nga Policia me urdhër të SPAK, për laboratorin...

Dyshohet për kokainë me vlerë 40 milionë euro

Prokurori i SPAK jep detaje për operacionin në Fier

Prokurori i SPAK Adnan Xholi, ka dhënë detaje në lidhje me operacionin e finalizuar mbrëmjen...

Sot drejtor në OST

Kush është zyrtari i Partisë Socialiste i përfshirë në trafikun e kokainës

Viktor Çervanaku në banesën e të cilit u zbulua laboratori i përpunimit të kokainës që...

Nga Ben Andoni

Kosovë, vijat e kuqe të Beogradit dhe kaosi serb

Vija kryesore e kuqe serbe dhe më e dukshme në publik lidhet me trashëgiminë e...

Historia e të “tmerrshmit” të Beratit

Greqia refuzoi ekstradimin në Shqipëri të Lulzim Cakës

Sot autoritetet greke refuzuan ekstradimin në Shqipëri, të Lulzim Cakës, i njohur si i “tmerrshmi”...

Në proces edhe Shqipëria

PE kërkon të ndryshojë procesi për anëtarësimin e vendeve kandidate

Parlamenti Evropian i rekomandon Bashkimit Evropian “të shfuqizojë kërkesën për të vendosur unanimisht lidhur me...