MENU
klinika
"Shteteve që kanë harmonizuar politikat ndaj Rusisë me unioni..."

Zbulohet dokumenti/ Ministrat e BE-së diskutojnë për Ballkanin

"Zgjedhjet lokale janë shumë afër, duhet t’i fitojmë"

Rama: Jemi pa opozitë që të motivon, duhet ta bëjmë vetë

Partia Socialiste nisi nga Tirana këtë hënë procesin e zgjedhjeve për kryetarët e degëve të...

Rama: Deri në fund të vjeshtës duhet të kemi…

“Në zgjedhjet e ardhshme të shkojmë me parti të ripërtërirë”

Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij në nisje të procesit zgjedhor për kryetarët e...

Gara për drejtuesit e degëve të PS

Rama: S’duhet të jenë një me kryetarët e bashkive

Sot ka nisur procesi për zgjedhjet brenda Partisë Socialiste dhe kryeministri Edi Rama në fjalën...

"Nëse nuk lufton, të heqin qafe"

VIDEO/ Komandantët e Putinit masakrojnë ushtarët e plagosur

Komandantët rusë po masakrojnë ushtarët e tyre të plagosur në vend që t’i tërheqin nga...

"Luftuam kundër Bashës, Ramës dhe Sorosit"

Berisha në Kukës: Rama veproi më keq se Ramiz Alia

Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur takimin në Qarkun e Kukësit në kuadër të fushatës për...

“Nuk kemi emra”

Zgjedhja e Presidentit e ri/ Rama: Dihet me kë nuk do negociojmë

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se Partia Socialiste do të presë deri në raundin e...

“Propozimi duhet të jetë i yni”

Alibeaj sqaron: Pse Kreu i Shtetit duhet të zgjidhet në tre raundet e para

Kryetari i grupit parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj ka reaguar pas dështimit të raundit të...

Nga Adriatik Doçi

Ibrahimaj ‘merr në dorë’ kontrollin në institucionet publike

Me kërkesë të Brukselit për formimin e instrumenteve kundër korrupsionit, shumica qeverisëse do të ndryshojë...

Lexohet në Kuvend raporti i Komisionit të Ligjeve

Nuk u paraqit asnjë kandidat për President/ Çfarë pritet të ndodhë?

Kryetarja e Komisionit të Ligjeve, Klodita Bushka prezantoi raportin e miratuar nga Komisioni i Ligjeve...

Ambasadorja në vendin tonë kërkon mbështetjen e Shqipërisë

Suedia vendos të aplikojë për në NATO

Ambasadorja e Suedisë në vendin tonë, Elsa Hastad ka informuar kryeministri Rama mbi vendimin e...

Gara për kreun e ri të PD

Berisha takim me simpatizantët në Kukës, Elezi në Berat e Lushnje

Sali Berisha dhe Ibsen Elezi, rivalët në garën për kreun e ri të Partisë Demokratike...