MENU
klinika
Çfarë përmban

Marrëveshje mes Policisë së Shtetit dhe asaj Bashkiake për sigurinë në kryeqytet

Të përfshirë edhe policë

Si bizneset në Shqipëri i siguronin kontrata fiktive bangladeshasve!

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku ka zbuluar detaje nga operacioni policor...

“Vënë fitimet para mbrojtjes së fëmijëve!”

WhatsApp ul në 13 vjeç moshën për përdoruesit në Britani dhe BE

Aktivistët kanë reaguar ashpër ndaj kompanisë së mediave sociale ‘Meta’, e cila uli kufizimet e...

Arratisja e madhe

Si e ndihmoi banda kriminale e Ballkanit biznesmenin rus të ikte nga arresti shtëpiak në Itali

Një biznesmen rus, i akuzuar për kontrabandë të pajisjeve ushtarake, të përdorura në pushtimin e...

"Kam kryer vetëm detyrën"

Kopjoi të dhënat e TIMS, ish-drejtori i IT në Policinë e Shtetit reagon për herë të parë

Drejtori i IT në Policinë e Shtetit, Ervin Muça është paraqitur ditën e sotme në...

“Kur një prokuror lidhet me një çështje, ‘dashurohet’ me të”

A janë të pakënaqur me vendimet e GJKKO-së? Përgjigjet Altin Dumani

Altin Dumani, kryetari i SPAK gjatë raportimit në Këshillin Kombëtar të Integrimit, është shprehur se...

“Do nxjerr fakte”

Salianji: Denoncimi i bërë nga unë është 100% i vërtetë! Ky është gjyqtari që…

Deputeti i PD-së, Ervin Salianji në një prononcim për mediat pas shtyrjes së seancës gjyqësore...

Altin Dumani: Kemi sekuestruar pasuritë e tyre

“Kemi proceduar penalisht magjistratët e Kushtetueses dhe Gjykatës së Lartë”

Kreu i SPAK, Altin Dumani është shprehur se janë proceduar penalisht, si edhe janë dërguar...

"Fundi i tij dhe i Berishës, i pashmangshëm"

Ngjela: Ilir Meta është në panik nga burgu!

Avokati Spartak Ngjela ka paralajmëruar se SPAK do të godasë në nivelet më të larta...

Pluhur saharian dhe temperatura deri në...

Si pritet të jetë moti këtë fundjavë

Kjo fundjavë pritet që të na sjellë temperatura deri në 33 gradë Celsius dhe mot...

"U thirr për t’u pyetur për…"

Nëna e Kryemadhit 6 orë në SPAK, Artan Hoxha: Ishte shumë e kthjellët!

Artan Hoxha dhe Glidona Daci kanë komentuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, paraqitjen...