MENU
klinika
Vrasja e Aurelio Dervishit

Vajza që u bë “mollë sherri” nuk mori pjesë në varrim, u “zhduk” edhe nga rrjetet sociale

Aksidenti tragjik në Këlcyrë

AMP verifikon veprimet e policisë, i gjetën të vdekur 3 orë pasi i kishin ndjekur

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore ka verifikuar veprimet e policisë lokale pas aksidentit tragjik në Këlcyrë,...

Ja çfarë shkruan “Télé 7 Jours”

“Zbuloni Shqipërinë nën autenticitetin e natyrës”

Shqipëria është plot me mrekulli natyrore. Udhëtoni drejt këtij vendi të vogël në Evropën Juglindore,...

Kontrolli i mediave online

PS voton ngritjen e Komisionit për Dezinformimin, drejtimi ndahet mes Braçes dhe Pandeli Majkos

Pavarësisht kërkesës së Gazment Bardhit për të marrë më shumë kohë, Konferenca e Kryetareve votoi...

“Pse qeshni?!"

Dëshmitari rrëfen momentin e vrasjes së 18-vjeçarit Aureljo Dervishi: Çfarë na tha një nga vajzat në makinë

Pak ditë pas vrasjes me thikë të 18-vjeçarit Aureljo Dervishi, një nga shokët e tij...

Komisioni për Dizinformim

Çuçi ‘jep llogari’ para opozitës: Nuk është për përdorim të brendshëm

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Bledi Çuçi, ka folur në mbledhje e Konferencës së...

Zgjedhjet

KQZ, letër Kuvendit: 20 mijë qytetarë privohen, partitë të gjejnë mënyrën që kjo kategori të votojë!

Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi i është drejtuar Kuvendit me një letër,...

Vendimi

Kërkoi zëvendësimin e masës së sigurisë, GJKKO lë në burg Alqi Bllakon

Gjykata e Posaçme ka rrëzuar kërkesën e Alqi Bllakos për zëvendësimin e masës së sigurisë...

Doli kundër qëndrimeve të Rithemelimit

Dashamir Shehi largohet nga drejtimi i “Aleancës për Ndryshim”

Grupi Parlamentar, “Aleanca për Ndryshim”, që drejtohej nga Dashamir Shehi, ndryshon përsëri kryetar grupi. Këtë...

Një vrasës jashtë familjes

Çfarë tregon gëzhoja e gjetur në shtëpinë e Pëllumb Metës!

Specialisti i Policisë Fatjon Softa ka folur në lidhje me vrasjen që është e mbuluar...

“Prindi i keq durohet”

Kush nga fëmijët e vrau Pëllumb Metën? Avokati: Rrethanat nuk do të zbulohen kurrë

Avokati Kujtim Cakrani dhe avokati Romeo Kara kanë folur për vrasjen e Pëllumb Metës nga...