MENU
klinika
“Investimet në energjinë e ripërtëritshme, thelbësore”

Rama në Samitin e Korridorit Jugor të Gazit: Të nisin dialogët për hidrogjenin e gjelbër

Ja çështjet ku ka dalë emri i tij

Ish-ministri i Energjetikës, Damian Gjiknuri prej 2 orësh në SPAK!

Ish-ministri i Energjetikës, Damian Gjiknuri është paraqitur në Prokurorinë e Posaçme. Ish-ministri Gjinkuri është paraqitur...

7 vende europiane letër BE

“Koha për përparim në procesin e zgjerimit drejt Ballkanit”

Kryediplomatët e 7 vendeve europiane i kanë dërguar një letër Bashkimit Europian, ku shprehen se...

Tensionohet situata mes të ftuarve

“Beleri është dënuar me armët që janë marrë nga Peshkëpia”

Pyetja e Blendi Fevziut “se a ishte Fredi Beleri kandidati i duhur për koalicionin opozitar...

“Kishte njohuri për 11 vrasje dhe do të fliste”

Artan Hoxha tregon si u ekzekutua shqiptari në Mal të Zi

Artan Hoxha ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, ku ka...

Ministri i Mbrojtjes: Ka filluar montimi...

Dronët luftarakë “Bayraktar” mbërrijnë në Shqipëri

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi, ka bërë me dije se kanë mbërritur në Shqipëri dronët...

Dokumentet sekrete

Nga sulmi në Banjskë, te Ukraina e Prigozhin, si inteligjenca e SHBA “parashikon” ngjarjet para se të ndodhin!

Deklasifikimi dhe publikimi për publikun e gjerë, i lëvizjeve të trupave serbe është një shembull...

“Ju jeni gra që vrisni”

Gazetarja nxjerr detaje nga vrasja e Pëllumb Metës: Vajza e madhe u nda nga burri, e paragjykon për rastin!

Gazetarja Dorjana Bezati, ka nxjerrë detaje të reja lidhur me familjen e Pëllumb Metës, i...

Përpjekjet për përçarje

Xhaferi: Kurti po bën rolin edhe të kryeministrit edhe të liderit partiak

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi i ftuar në” Real Story” në ABC News,...

Kaosi në Parlament

Britania ultimatum politikës: Boll me përplasje, i rikthehemi normalitetit!

Ambasadori britanik në Shqipëri, Alastair King-Smith ka zhvilluar një takim me Grupi ndërpartiak i parlamentarëve...

Partia Socialiste në kryeqytet ka ndezur motorët

Veliaj në Njësinë 8: Hapja do na sigurojë fitore absolute për mandatin e katërt

Edhe pse na ndajnë një vit nga zgjedhjet parlamentare të 2025, Partia Socialiste në kryeqytet...