MENU
klinika
Ministri gjerman: Pres që Komisioni Europian

“BE në mars do të marrë një vendim për çeljen e negociatave”

Presidenca publikon mesazhin e Kim Mehmetit

“Ja arsyeja madhore për pjesëmarrje masive më 2 mars”

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi, iu përgjigjet akuzave të mazhorancës për manifestimin e...

"Shqipëria ka një qëndrim të qartë"

Rama i prerë në Rusi: Serbia të njohë sa më shpejt Kosovën!

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, tha gjatë konferencës për shtyp me ministrin e Jashtëm të...

"Ju mbështesim plotësisht"

Lavrov- Ramës: Në OSBE ka fituar retorika sulmuese

Ministri i jashtëm rus Sergej Lavrov ka vlerësuar Ramën si kryetar i Zyrës së OSBE...

Amerika Latine konfirmon rastin e parë në Brazil

Të gjitha kontinentet të prekura nga koronavirusi

Tashmë koronavirusi ka shkuar në të gjithë cepat e botës teksa dhe Amerika Latine, kontinenti...

Konfirmohen të tjera raste

Francë/ Shënohet viktima e dytë nga koronavirusi

Kreu i Autoritetit Shëndetësor, Jerome Salomon, ka bërë të ditur se në Francë është shënuar...

"Filloni organizimin"

Tubimi më 2 Mars/ Basha i ‘bindet’ Metës, urdhër strukturave të Partisë

Kryedemokrati Lulzim Basha i ka dhënë urdhër struktura të partisë që të jenë në shesh...

Tre të tjerë në fazën e testimeve

Regjistrohet rasti i dytë me koronavirus në Kroaci

Ditën e djeshme, Kryeministri i Kroacisë, Andrej Plenkovic, konfirmoi rastin e parë të një personi...

Kërcënimi global

Lufta kundër koronavirusit, 10 vendet që ja kanë dalë ta mposhtin

Koronavirusi është kthyer në një kërcënim global dhe në qendër të vëmendjes të të gjithë...

Para Komisionit të Përzgjedhjes

Nisin intervistimet për kreun e BKH, sot 4 kandidatët e parë

Kanë filluar sot intervistimet e kandidatëve që janë të interesuar për postin e kryetarit të...

Shifrat e fundit mbi koronavirusin

Harta/ Italia dhe Koreja e Jugut me alarm të kuq

Koronavirusi vijon të mbajë botën në ankth, teksa numri i viktimave dhe të infektuarve rritet...

Një person nga Italia e Veriut

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Austri

Transmetuesi publik austriak ORF raporton se autoritetet kanë konfirmuar rastin e parë të Covid-19 në...