MENU
klinika
"Kanë krijuar panik"

Rama: Nuk jemi prekur nga koronavirusi, por nga Infodemia

Rama mbedh Komitetin Kombëtar të Sigurisë

Koronavirusi/ Ja ku do të ndërtohet karantina nëse do jetë e nevojshme

Menjëherë pas kthimit nga Moska kryeministri Edi Rama mblodhi sot Komitetin Kombëtar të Sigurisë, lidhur...

"Ata që vinë nga zonat e prekura të vetëkarantinohen..."

Koronavirusi/ Ministria e Shëndetësisë: 17 raste të testuara rezultuan negative

Ministria e Shëndetësisë ka bërë përditësimin e të dhënave për masat ndaj koronavirusit. “17 raste...

Ndryshimet në kodin penal

Siguria rrugore/ Nga shumëfishimi i gjobave te ulja e pikëve në patent

Ndryshimet në Kodin Rrugor parashikon të ashpërsojë masat ndaj drejtuesve të mjeteve që shkelin rregullat...

KLP mbetet me 10 anëtarë

Pasuria largon nga sistemi i drejtësisë Besnik Canin

Kolegji i Posaçëm i Apelimit shkarkon nga detyra anëtarin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë...

Për çfarë mjekimi bëhet fjalë?

Francezët: Ilaçi kundër Koronavirus ekziston dhe është shumë i lirë!

Mjekimi i përdorur prej shumë kohësh me klorokinë kundër malaries ka treguar se është efikas...

Balluku: Na duhet një transformim mentaliteti...

Ndryshimet në Kodin rrugor, zhvillohet konferenca e nivelit të lartë

Prej orës 09:00 të mëngjesit të sotëm uzhvillua Konferenca e Nivelit të Lartë për sigurinë...

"Ne kemi zgjedhur, nuk jemi detyruar"

Deklaratat e Lavrov, ambasadorja e SHBA publikon korrigjimin e Ramës

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë Yuri Kim ka publikuar në Twitter...

Përfundon proçesi i vlerësimit

Gjykata e Lartë, sot intervistimi i tre kandidatëve nga radhët e juristëve

Këshilli i Lartë Gjyqësor përfundon procesin e vlerësimit dhe pikëzimit paraprak të kandidatëve, në kuadër...

Në Kinë arrin kulmin

Koronavirus/ Tetë fëmijë të infektuar në Itali

Epidemia e koronavirusit në Kinë duket se ka arritur kulmin: numri i vdekjeve është ngadalësuar...

Parashikimi i motit

Në bregdet shi, në male borë

Për ditët me diell nuk do të duhet të prisni shumë! Shiu i dendur i...

“Ata po shkojnë drejt një tragjedie strategjike”

Rama kritika të forta nga Moska për pushtetarët në Prishtinë

Kryeministri Edi Rama, që ka vizituar Moskën si kryetari i OSBE-së deklaroi se me Lavrovin...